AGD naprawa

Naprawa i serwis AGD

Gdańsk, Świętokrzyska 120

bodzio - opinia (1) super serwis polecam cena również pystępna bodzio Naprawa pralki (1) Terminowo, szybko i profesjonalnie. polecam. Ryszard Bardzo dobry serwis agd (1) Mogę firmę polecić innym bo jestem bardzo zaowolona z naprawy kuchenki.... Klientka
polecam firmę (1) Bardzo dobry kontakt od początku rozmowy, naprawa pralki wykonana szybko i... Gosia Polecam (1) Solidna i uczciwa firma. Zostali mi poleceni przez znajomego i się nie... Robert Nie Polecam (1) Zachęcony dobrymi ocenami poprosiłemPana do naprawy zmywarki Amica. Pan... Daniel Polecam (1) Serwis oceniam bardzo pozytywnie bardzo dobry kontakt i co najważniejsze:... Andzia Polecam (1) Szczerze mówiąc na początku same 6-ki w ocenach wydały mi się podejrzane, ale... OWT super (1) zdecydowanie polecam, naprawa skuteczna klient skuteczna naprawa polecam (1) szybkie usunięcie usterki i płyta odżyła jestem zadowolona z usługi i polecam... klientka znakomity fachowiec (1) widać duże doświadczenie i obszerną wiedzę w tym co robi polecam Karol solidny fachowiec polecam (1) naprawa pralki wykonana perfekcyjnie, duża wiedza pana a to się chwali tak... zadowolony klient polecam (1) naprawa w tym samym dniu, cena niska zapłaciłam 60 zł, polecam pan bardzo miły. Gosia super (1) naprawa pralki na miejscu, krótki czas oczekiwania, plus za punktualność,... klientka terminowo, szybko, racjonalnie i tanio (1) Ekipa przyjechała w umówionym terminie, błyskawicznie zdiagnozowała awarię i... MW profesjonalista (1) polecam, u mnie pan naprawiał zmywarkę, dzwoniłam w inne miejsca umawiali się... Ewa Godna polecenia (1) Bardzo dobry kontakt, naprawa pralki bardzo szybka, cena też ok. Jestem... Bożena