Beata - opinia (1) No i stało się. Będąc na wakacjach spotkało mnie nieszczęście, awaria... Beata Ga - opinia (1) Korzystałem rok temu i właśnie szukałem kontaktu do tej firmy, żeby wymienić... Ga Michał - opinia (1) W tych niesprzyjających okolicznościach zakład nadal profesjonalnie podchodzi... Michał
jest postęp (1) Nowy samochód zdążył się zestarzeć i czas odwiedzać mechaników. Tym razem... Malwina Z polecenia (1) Kupiłem audi A5 i chciałem upiększyć końcówki układu wydechowego. Kolega... Marek pierwsza klasa (1) Panowie bardzo pomocni, wszystko wytłumaczyli mi tak, że mogłam to przekazać... Ewelina AUDI A4 (1) W trakcie wizyty w Gdyni miałem awarię wydechu uniemożliwiającą w zasadzie... POZYTYWNY toyota avensis (1) Podjechałem do zakładu bez umawiania i to był błąd, ale ustaliliśmy dogodny... PELO Opinia o usłudze. (1) Bardzo fachowo, szybko (i w sumie niedrgo) naprawiono niietypowy układ... Gdynianin Tłumik (1) Polecam wszystkim , rzetelnie i terminowo . Auto śmiga jak nowe - a swoje... Slązaczka zadowolona (1) Jestem kobietą, ale bez samochodu nie umiem żyć. Kiedy coś nawala nie umiem... Gdynianka super obsługa (1) Największy problem to przejechać przez zasieki sąsiada, prowadzącego podobną... Zbyszek polecam AK-MA (2) Byłem, dowiedziałem się co jest nie tak z samochodem. Właściciel fachowo... Mirek CITROEN C5 (1) Ocena na 6+ Po wcześniejszej wizycie z której byłam bardzo zadowolona... Krystyna Kos CITROEN C4 (1) Pełen profesjonalizm; Fachowo, rzeczowo nic dodać nic ująć tylko przyjeżdżać.... ANNA KOWALSKA profesjonalnie, szybko-POLECAM! (1) skorzystalam z uslug tego warsztatu i moje auto sprawuje sie bez zarzutu,... zadowolona Profesjonalizm. (1) W ciągu nie całej godziny wymieniono mi w tym warsztacie rurę kolektorową i... Marcin Pełny zakres fachowości (1) Diagnoza: wymiana tłumika końcowego (Opel Astra). W ciągu niecałej godziny... Grzegorz Bardzo pozytywnie. (1) Naprawa przeprowadzona szybko i fachowo, widać dobrą organizację w tym... mmar Pełna kultura i profesjonalizm (1) estem pod wrażeniem z wykonanej usługi. Po telefonie zgłoszeniowym po dwóch... Jan Tarka