Pełen profesjonalizm (1) Niewielki zakład, a pełen profesjonalizm, pomocna obsługa, szybko i fachowo:) MM Polecam... (1) Zapłaciłam nie dużo za oprawę pracy magisterskiej. Polecam. julka Polecam (1) Gorąco polecam firmę ALG, korzystałam nie raz i jestem zadowolona. Ola
poligrafia (1) Już kilka lat korzystam z usług firmy ALG. Zawsze solidnie, w terminie no i... klientka BIK Serwis Sp. z o.o. - opinia (1) Od wielu lat korzystamy z usług firmy ALG. Zawsze szybko, porządnie i... BIK Serwis Sp. z o.o. Wysoka jakość (1) Chciałbym podzielić się swoją opinią nt. usług poligraficznych. Wykonywałem... Daniel firmowo i prywatnie (1) Korzystam z usług firmy ALG we Wrzeszczu od wielu lat. W miarę poszerzania... IKu Klient z Gdańska - opinia (1) Cenię terminowość, rzetelność, słowność w biznesie oraz gwarancję wysokiej... Klient z Gdańska Firma godna polecenia (1) Zdecydowanie polecam usługi firmy ALG wszystkim potencjalnym Klientom.... Marcin J. Top firma (1) Bardzo dobra firma , wyjątkowo pro klientowskie nastawienie , ceny i terminy... Jerzy Kluk Szybko, składnie, w dodatku miło! (1) Od roku z hakiem korzystam z usług ALG-u. Pan Leszek zawsze dokładnie... Jerzy 100 % profesjonalizmu (1) Firma gwarantuje wysoką jakość wyrobów, solidność, trwałość, estetykę oraz... Grzegorz