AQUA

Nauka pływania Aquafitness

Gdańsk, prof. Michała Siedleckiego

Łukasz - ocena (1) W moim odczuciu pierwsze miejsce z kilku które wypróbowaliśmy, w którym... Łukasz Zofia - ocena (1) Gorąco polecam, pełna profesjonalizmu szkoła pływania Miła atmoswera,... Zofia wojtek - ocena (1) Pełna profesjonalizmu firma, znana i uznana na gdańskim rynku od lat. wojtek
Mariola - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z lekcji z p.Piotrem (lekcje indywidualne. Moje... Mariola Krystyna - ocena (1) Rewelacja. Goraco polecam Krystyna Filip - ocena (1) Wykwalifikowani specjaliści z branży nauki pływania pomagają mi zadbać o... Filip Idealna nauka pływania ! (3) Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć pływać i nauczyć swoje dzieci... Arleta bernadetta tiszkowska - opinia (1) Najlepsi, grupy dzieci 2-3 osobowe, skuteczni, metodyczni, po prostu fachowcy! bernadetta tiszkowska Super szkoła, córka uwielbia zajęcia (1) A Pan Daniel ma.naprawdę super podejście do dzieciaków Marek Rewelacja! (1) Do n.p. AQUA uczęszcza moja cała rodzina. Małe grupy, fachowi instruktorzy,... Diig Zdecydowanie polecam ! Pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny ! (1) Serdecznie polecam Aqua wszystkim dorosłym, starszym i młodszym. Bardzo... Paulina polecam! (1) Rewelacja. Syn chodzi 2 rok na zajęcia na basenie na PG. Na basenie max 10... i.o. nauka (1) polecamy bardzo staranie podchodzą do zajęć.i bez problemu syn nauczyl sie... andrzej Polecam każdemu, kto chce się nauczyć pływać (1) Indywidualne podejście, cierpliwość, różnorodność ćwiczeń, miła atmosfera. Kamil Wspaniała szkoła pływania (1) Jestem w Aqua już trzeci rok, uczyłam się od zera, ludzie tam pracujący są... Bocja30 Było zbyt pięknie.... :(((( Nie ma już basenu w Osowie.... :((( (1) Szkoła bardzo Fajna.... i szkoda, że wydzierżawiający basen podniósł ceny i... Ojciec Osowa (1) Polecam tą szkółkę. Pani Milena jest fantastyczna. Moje dziecko uwielbia te... ika basen (1) małe grupy, świetne podejscie do dzieci!!! ,mój syn z niecierpliwoscią... mama Krzysztof - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Pan Piotr ma bardzo fajne podejście do... Krzysztof nauka pływania (2) Bardzo dobre podejscie instruktorów do sprawy, małe grupy. Nauka pływanai to... podopieczny szkółki