Anna - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Profesjonalna i niezawodna szkółka pływania. Anna Sylwia - opinia (1) Syn pobierał naukę a obecnie ćwiczy, od 7 roku życia, czyli prawie od 10... Sylwia Magda - opinia (1) Polecamy, fajni trenerzy, dzieci zadowolone, a kontakt z panią Anią na 5+! Magda
Monika - opinia (1) Wspaniała szkółka pod każdym wzgledem Monika Toudek - opinia (1) Miła i profesjonalna kadra instruktorska Toudek sylwia - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście. sylwia DorotaKrawieczynska - opinia (1) Syn bardzo zadowolony.Polecamy i namawiamy. DorotaKrawieczynska Polecam (1) Polecam szkole dla dzieci. MIla atmosfera, dobre podejscie do dziecka. Moj... Tomek Polecam szkołę pływania Aquaswim :) (1) Jeszcze rok temu syn wchodził do jeziora zaledwie do kolan i za nic w świecie... Beata Malwina - opinia (1) Chodzę tam ze swoją córeczka od zeszłego roku. Jestem bardzo zadowolona z... Malwina Polecam AQUASWIM (1) Polecam wszystkim szkołę pływania AQUASWIM. Nasza córeczka w ciągu roku z... Anna Bardzo dobrzy fachowcy (1) Wspaniała szkółka. Moje dzieci uczęszczają do niej od kilku lat. Postępy,... Marta D. POLECAM (1) Trafiłyśmy do Aquaswim trochę przez przypadek, odpowiadały mi godziny zajęć.... basia Aquaswimm (1) Zajęcia praktyczne prowadzone bardzo dobrze w milej atmosferze. Ceny bardzo... otto Marlena - opinia (1) Serdecznie polecam SZKOŁĘ PŁYWANIA - AQUASWIM - profesjonalna kadra, bardzo... Marlena Całym sercem z Aquaswim:) (1) Moje czteroletnie dziecko rozpoczęło naukę pływania w rekomendowanej szkółce... Mama Lenki serdecznie polecam (1) Mój 9-letni syn przystąpił do Aquaswim w wieku 8 lat. Od 4 roku życia pływał... Lida Polecam (1) Dzięki nauczycielom ze szkoły Aquaswim moje dziecko polubiło pływanie i nawet... zadowolona mama Aquaswim (1) Polecam tę szkółkę pływania ze względu na podejście kadry do dzieci - syn był... M.Ogrodowska AQUASWIM (1) Szkółka na bardzo wysokim poziomie nie tylko pod względem nauczania . Miła,... Sylwia