Krasny - opinia (1) Pełen profesjonalizm w doborze części zawieszenia do samochodu. Usługa... Krasny Polecam ! bardzo dobry warsztat - volvo v50 (1) Panowie wykonali kompletny remont silnika (a w zasadzie wymiana), który był... Piotrek Polecam (1) Witam ,mogę, z całą stanowczością polecić ,ten serwis malowano i wymieniano... Jarek
ekspresowa wymiana butli przed przeglądem (1) Polecam, sprawa załatwiona szybko i bezproblemowo na pewno jeszcze skorzystam. lukasz Pomogli w potrzebie (1) Nie jest łatwo gdy człowiek się zakopie swoim maleństwem w środku głuszy.... Sałymon Polecam! (1) Warsztat godny polecenia.Przeprowadzano remont mostu,w jeep grand cherokee... sol Najszybsza laweta w 3miescie (1) Auto poprostu staneło, od czasu zadzwonienia do cholowania mineło zaledwie... JEEPek POLECAM! (1) bardzo dokładnie założona instalacja lpg ,fachowośc w kazdym calu. radek POLECAM WARSZTAT (1) TAK JAK W NAGŁÓWKU POLECAM WARSZTAT, SOLIDNE WYKONANIE, PRZYSTĘPNA CENA... DyM JESTEM ZADOWOLONY (1) Z usług tego warsztatu skorzystałem pierwszy raz kierując sie opinią na forum... KRYSTIAN Warszat naprawde godny polecenia ... (1) Po skorzystaniu z usługi montazu LPG w V6 , oddalem auto do lakierni i tu... Michał DO AUTO CENTRUM TRAFIŁEM DZIĘKI OPINIOM NA TEJ STRONCE :) (1) Witam, miałem tylko wymienić uszczelkę pod głowicą z planowaniem głowicy,... Adam MIle zaskoczony (1) po tym strzale ,nie myslałem że to się jeszcze da zrobic.Naprawde dziekuje... Adasko z Redy JESTEM BARDZO ZADOWOLONY trafiłem pierwszy raz (1) zrobili szybko ,i fachowo a do tego nie drogo .Konkretni ludzie i do tego... Rafał DZIEKI BARDZO (1) TRAFIŁEM DO WAS Z INTERNETU I MUSZE POWIEDZIEC ZE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY... Mirek mercedes WIEDZĄ CO ROBIĄ (1) Bardzo sobie chwlę jakość i terminowosć wykonywanych napraw.Auto po pobycie w... PIOTR Rewelacja zakładzik (1) pomogą w każdej sytuacji, świetnie sie znjaną na robocie -robili mi remącik... magda bałaganiarstwo to za mało powiedziane (1) po niewymagającym i prostym remoncie w niniejszym zakładzie zaczęły się... ania Swietni fachowcy, życzliwi ludzie (1) Zawsze frontem do klienta, szybko, sprawnie, fachowo a przy tym z dobrym... Grazyna Szkudlinska