As Projekt

Meble kuchenne

Sopot, Józefa Ignacego Kraszewskiego

Szaybko i solidnie (1) Polecam firmę as projekt. Panowie szybko i solidnie wykonali kuchnię. Od... ANDRZEJ.G Szafy, zabudowa sypialni (1) Dwie szafy oraz szafki wykonane solidnie, dokładnie tak jak sobie... Lukasz Polecam z ręką na sercu. Tanio, szybko i na czas. (1) Serdecznie polecam firmę. Usługa wykonana szybko, profesjonalnie i tanio. Maciej
meble NaMedal (1) Zleciłem firmie As_Projekt wykonanie dwóch szaf pod zabudowę. Jestem bardzo... Agnieszka szafy w przedpokoju (1) Zlecenie wykonane na najwyższym poziomie.Zamowilismy zabudowe... Renia System zabudowy indywidualnej kuchni oraz pokoi (1) Firma wykonała profesjonalny projekt elektroniczny, który zaprezentowała... Chap Zabudowa sypialni (1) Pomimo dziwnej konstrukcji wnęki do zabudowy w moim pokoju, Pan Sławek... Bartłomiej Zabudowa kuchni,łazienki i szafa (1) Firma godna polecenia.Wykonano trzy zlecenia,kuchnie pod wymiar, szafki w... Iwona PauluS - opinia (1) Firma wykonała dla mnie kuchnię oraz zabudowę/wnękę służącą jako... PauluS Firma naprawdę godna polecenia!!! (1) Kontakt do AS PROJEKT otrzymałam od moich rodziców, którzy remontując swoje... Monika Estrop Fachowcy z górnej półki! (1) Na przełomie sierpnia miałem okazję skorzystać z usług as projekt. Robiłem... Dominik Polecam (1) Firma konkretna i dokładna, dobre wykonanie. Krystyna POLECAM (1) Witam skorzystałem z uslug tej firmy i jestem zadowolony , wszystko ok... Wojtek PEŁEN PROFESJONALIZM (1) W dzisiejszych czasach każdy się uważa za "fachowca"... My z mężem... Beata POLECAM!!!!! (1) Kuchnia wykonana idealnie, nieprawdopodobna dokladnosc, czystosc i... Kamil--sopot POLECAM (1) Firma z profesjonalnym podejsciem. Konkurencyjne ceny Mila obsluga. Milosz FIRMA DO KTÓREJ KLIENT WRACA!-PEŁEN PROFESJONALIZM (1) Szczerze polecam usługi firmy, realizacja projektu w 100% zgodna z moim... PERSONA research-Badania rynku i TOMASZ - opinia (1) DWA RAZY KORZYSTAŁEM Z ICH USŁUG. ZAPROJEKTOWALI I WYKONALI KUCHNIĘ,... TOMASZ Bardzo polecam (1) Firmę As Projekt polecę wysztkim potrzebującym wykonac kuchnię pod zabudowę,... Jarek FIRMA GODNA POLECENIA (1) FIRMĘ POLECIŁA MI ZNAJOMA. PAN SŁAWEK ŚWIETNIE DORADZIŁ W KWESTII PROJEKTU,... BARBARA