As Projekt

Meble kuchenne

Sopot, Józefa Ignacego Kraszewskiego

Ania - ocena (1) Firma As Projekt jest firmą napewno godną polecenia . Pan Sławek to człowiek... Ania Marta P. - ocena (1) Pan Slawek wykonywał dla nas łącznie 2 realizacje - jedną mniejszą zabudowa... Marta P. Ewa - ocena (1) Firmie AS Projekt, zleciłam wykonanie i montaż kuchni. Jestem bardzo... Ewa
Piotr - ocena (1) Zetrlnie terminowo godny polecenia fachowiec!!! Piotr Bartek Rudziński - ocena (1) Super firma!!! Projekty z pomysłem, dobre materiały, szybko i rzetelnie.... Bartek Rudziński Aga - opinia (1) Panowie bardzo mili, profesjonalni i służący fachową poradą. Meble świetnej... Aga Izabela - opinia (1) Jestem zachwycona współpracą z firmą As Projekt. Panowie są profesjonalistami... Izabela Szymon - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z kuchni i przedpokoju wykonanych przez As Projekt.... Szymon Michał - opinia (1) Bardzo sprawna firma, profesjonalna, bardzo dobry kontakt, przystępne... Michał profesjonalnie i na temat (1) polecam firmę as projekt. pan sławek od projektu do wykonania mebli... katarzyna Kuchnia marzeń (1) Długo zastanawiałam się nad wyborem firmy, która by mi wykonała kuchnię.... ASIA Wzorowa ekipa! (1) Na prawdę warto skorzystać z usług firmy. Współpracowałem z As projekt już... PauluS Duet nie do pobicia! (1) Polecam fachowe usługi ekipy AsProjekt- zabudowa kuchni sprawdza się, nie... AW Oni są nie do pobicia przez konkurencję (1) Firma jest bardzo solidna i pod względem terminów i jakości swych usług: mają... Tomasz Piotr Świetna firma (1) AS Projekt to świetna firma! Zabudowa wykonana jest solidnie, z dobrych... Klientka z Sopotu Świetna firma! (1) Szczerze polecam Wszystkim tę Firmę! Wśród mnóstwa innych firm oferujących... Aga wspaniałe wykonanie w rewelacyjnej cenie!! (1) Na firmę AS Projekt trafiliśmy z polecenia znajomych, którzy wcześniej... Wojtek Sopot Godni polecenia (1) Firma Asprojekt wykonywała u mnie zarówno zabudowę w przedpokoju, jak i meble... Akraszak Prawdziwe ''Asy'' (1) Właściwie całą swoją opinię na temat tej firmy meblarskiej zawarłam w... Azorro Świetna robota! Firma godna polecenia! (1) Terminowość, bardzo dobre ceny i solidne wykonanie! Wszystko przebiegło... Krzysztof i Ania