Oksana - ocena (1) Agata jest wspaniałym trenerem i jestem bardzo zadowolona z jej pracy i... Oksana Wiktoria - ocena (1) Mam przyjemność chodzić z synem do ASC już od kliku semestrów. Jesteśmy... Wiktoria Kasia - ocena (1) Uczęszczamy na zajęcia Aqua Baby z synkiem od kiedy skończył 4mce.... Kasia
Monika - ocena (1) Cudowne zajęcia i cudowni instruktorzy Monika Adam - ocena (1) Serdecznie polecam ASC Gdańsk, wspaniali instruktorzy i atmosfera zajęć.... Adam Kinga - ocena (1) Próbowaliśmy zajęć w wielu miejscach ale tylko tutaj zostaliśmy na dłużej,... Kinga Julia - ocena (1) Z ogromną przyjemnością dzielę się pozytywną opinią na temat zajęć Aquababy... Julia ela - ocena (1) Świetne zajęcia! Syn miał lekcje pływania z właścicielem i był zachwycony!... ela Kasia - ocena (1) Chciałabym serdecznie polecić zajęcia Aquababy w ASC Gdańsk! Moje... Kasia Mike Larson - ocena (1) It was a pleasure to work with Hana! She was very empathetic and perfectly... Mike Larson Piotr Witkowski - ocena (1) Byliśmy z synkiem i drugim kiedy pierwszy już podrósł. Mieliśmy przyjemność... Piotr Witkowski