Jolanta - opinia (1) Jestem zachwycona profesjonalizmem i jakością obsługi! Usterka, której nie... Jolanta jedni z najlepszych (1) robota porządna, w dobrych pieniądzach i rzetelenie! Janek Uczciwy, porządny serwis (1) Polecam serwis. Przez przypadek trafiłem na nich (mega właściciel, który... Michal
polecam -rzetelny zakład (1) Naprawiam auta w Auto Top od lat.Sumienność, rzetelnośc i elastyczność w... Bartek, Red Sharan super warsztat! (1) Polecam warsztat! Uczciwy i miły właściciel. Pomimo tego, że kompletnie nie... :) Dobry warsztat choć niepozorny (1) Kilkukrotnie korzystałem z usług warsztatu - zawsze wyjeżdżam zadowolony.... sebastian Uczciwi fachowcy (1) Znalezienie mechanika nie naciągacza to nie lada sztuka. Tutaj możemy być... Tomek Jest O.K (1) Naprawiam swoje auta tam od trzech lat ceny rozsądne doradzą do jakości... klient Bardzo polecam (1) Do pana mechanika jezdzimy do Gdyni specjalnie z Gdanska, bo pan jest... Ewa pelne zadowolenie (1) - bez naciągania - co ma być wymienione jest wymienione i działa, :) -... Zadowolona Solidnie, Szybko, Sprawnie (1) Korzystamy z usług warsztatu dla dwóch samochodów. Jesteśmy bardzo... lu !!! POLECAM !!! (1) Normalni ludzie z którymi można normalnie rozmawiać i się dogadać - nie... Pirat opinia bosman (1) Polecam,fachowość i szybkość obsługi to lubię.Chłopaki naprawdę dają radę!!!! bosman Pełen profesjonalizm i Obsługa (1) Do tego warsztatu jeżdzę od 5 lat, kilka aut juz tam serwisowałem, a auto... Młody Peugeot Pokor - opinia (1) Wielkie TAK dla tego serwisu.Obsługa kompetentna , właściciel skrupulatny i... Pokor Chłopaki mają cechę specjalną - są normalni (1) Przyjeżdżam, oglądają awarie, dzwonią i mówią co za ile i jak długo... Krecik Bardzo Polecam :) (1) Nie ma dla nich rzeczy nie do naprawienia ... Jacek Pelen profesjinalizm (1) Profesjonalna i mila obsluga, szybko i fachowao wykonana usluga. Przystepne... Mateusz Wojcik SZCZERZE POLECAM! (1) Od wieeeeelu lat serwisuję swoje auta u p.Wójcika. Zawsze zadowolony :)))) Robert A. Szczerze polecam! (1) Kompleksowa obsługa, kompetancja, szybkość, niezawodność i do tego dobre ceny... Piotr