Mirka - opinia (1) Księgowość 1-sza klasa. Wszystko na czas, bardzo dobry kontakt z biurem i... Mirka Polecam! (1) Solidne i rzetelne biuro rachunkowe. Profesjonalne podejście do klienta.... Aleksander Pełen profesjonalizm (1) Szefowa profesjonalna konkretna i sympatyczna, sprawny i młody zespół... Ania
Profesjonalnie Szybko i Tanio (1) Szczerze polecam, jestem klientką biura od 15 lat i nigdy nie miałam... Anna POLECAM BARDZO (1) PEŁEN PROFESJONALIZM , SZCZERZE POLECAM, MILA OBSUGA I ZAWSZE NA CZAS , 100 %... EWA profesjonalizm, zaangazowanie, doświadczenie, polecam (2) Profesjonalne "podejście" do klienta, bardzo duże zaangażowanie Pań... Justyna C. tragedia (3) Chciałam dowiedzieć się o informacje na dany temat i zostałam potraktowana... jr firma godna zaufania (1) Jestem klientem firmy juz od 20lat, godna polecenia i zaufania. Fachowo i... skyip Godne polecenia biuro rachunkowe (1) Od kilku miesięcy moja firma korzysta z usług biura Abakus. Bardzo... Aleksandra Zdecydowanie polecam (1) Miła fachowa obsługa kadrowo płacowa - zdecydowanie polecam Anna 1985 - opinia (1) Zdecydowanie polecam miła i fachowa obsługa przystępne ceny. 1985 Rzadko się zdarza by tak fachowa firma posiadała takie atrakcyjne ceny (1) Bardzo sprawnie działająca firma, w której można załatwić praktycznie każdą... Katarzyna B.