Pan Jarek Osowa (2) Pan Jarek bada szczegolowo i odpowiada na wszelkie pytania zadawane przez... F.D z Osowa Gdzie w naszym Gdańsku mamy najlepszego fizjoterapeute? Albo rehabilitantę. Potrzebuję do dziadka po udarze mózgu. (3) Czekam na opinie i pomoc. Dziadek leży w szpitalu 2 tyg. i nic nie robią... Monika. Gabinet Fizjoterapii Pana Marcina Rosadzińskiego jest najlepszy w Trójmieście (1) mam 53 lata i chory kręgosłup w odcinku lędźwiowym ( przepuklina...
Najlepszy Fizjoterapeuta w Trójmieście !!! (6) Od ponad roku mam problemy z dyskiem i długo szukałam masażysty, który mi... Magda R. z Osiedla 4 Pory Roku w Rehabilitant z powołaniem! (1) Choruję na rzadki zanik wieloukładowy mięśni z parkinsonizmem.Od ponad 2 lat... Genowefa M.Niepokulczycka - opinia (2) rehabilitant znakomicie przygotowany i posiadający dużą wiedzę. Bardzo... M.Niepokulczycka opinia (1) Już od ponad roku korzystam z usług Pana Marka i jeżeli do tej pory nie... Barbara Pełen profesjonalizm. (1) Korzystałam u p. Marka zarówno z masaży leczniczych, jak i upiększających i w... Gosia Pełen profesjonalizm. (1) Korzystałam u p. Marka zarówno z masaży leczniczych, jak i upiększających i w... Gosia Rewelacja (1) Polecam w szczególności zmęczonym codziennymi obowiązkami młodym mamusiom Sylwia Skuteczny masaż (1) Polecam masaż w wykonaniu pana Marka. Po trzech spotkaniach ból w barku... Bożena Polecam gorąco! (1) Miałam problemy z odcinkiem krzyżowo-lędźwiowym, nic mi nie pomagało na ten... martek012 Maria - opinia (1) Wspaniały masaż. Marek doskonale wyczuwa potrzeby masowanego. Cena... Maria Profesjonalista (1) Świetne podejście do klienta i fachowe doradztwo. Doskonałe rozwiązanie -... Magda Efektywny i profesjonalny (1) Zdolny masażysta, posiadający dużą wiedzę z zakresu rehabilitacji. Wykazuje... Jakub Super profesjonalizm (1) Polecam powyższą firmę wszystkim, którzy pragną relaksu a także mają problemy... Anna M. Szczerze polecam (1) Wielokrotnie, wcześniej regularnie a teraz z powodu braku czasu niestety... A.W.M POLECAM (1) POLECAM WSZYSTKIM MASAŻ Z DOJAZDEM W WYKONANIU MARKA, MIŁO, PROFESJONALNIE i... kitty Doskonały masażysta (1) Jesteśmy z żoną od trzech lat klientami Pana Marka.Bardzo sobie cenimy jego... Witek i Ola z Borkowa Zadowolona wymasowana :-) (1) Zadowolona wymasowana :-) Szczerze polecam usługi Pana Marka. To specjalista,... Iwona P.