lakierowanie (1) Witam.Jestem bardzo zadowolona z naprawy samochodu w warsztacie.Chodziło o... Lidia naprawa blacharska z lakierowaniem (1) Naprawa dotyczyła trzech elementów: drzwi, zderzaka i błotnika po lekkiej... W.D. naprawa blacharska i lakiernicza (1) Miła i fachowa obsługa. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Z góry ustalona... Ewa
Bardzo zadowolona (1) Jestem bardzo zadowolona, bardzo miła obsługa, oddałam samochód do... Kasia lakierowanie błotnika (1) Wykonywałem w warsztacie lakierowanie błotnika w samochodzie, pomimo że mieli... Sebek naprawa (1) Do warsztatu trafiłem z polecenia znajomego. Wczoraj odebrałem samochód po... Adi Jakub - opinia (1) Witam, samochód naprawiałem po mocnej stłuczce, przez przypadek trafiłem na... Jakub bardzo przyjazny warsztat (1) Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat - świetna robota, przyzwoite... Marek Wit uczciwie i solidnie (1) Warsztat polecony przez kolege. Naprawiałem samochód po stłuczce nie ze... Stanisław.M wielki pozytyw (1) Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony obsługą w tym warsztacie, konkretni... Toudi naprawa usterki (1) Pierwsza wizyta w tym warsztacie i ogromny pozytyw jeśli chodzi zarówno o... Beata NIE POLECAM !!! (1) Długo czekałem na naprawę auta. "Fachowcy" i tak nie znaleźli usterki. Coś... X SUPER NAPRAWY BLACHARSKIE (1) Bardzo dobrze wykonana blacharka i lakierka mojego Audi A4 .Usługa zostala... Ewa Dobry mechanik (1) Witam.Miałem problem z elektryką w moim opelku i jeżdziłem po różnych... Karol Polecam !!! (1) Miałam kolizje na Suchaninie i sholowano moje auto do warsztatu Abex,... Magda Są naprawdę niesamowici (1) Miałam stłuczkę samochodową oddałam auto Panu Patrykowi 2 tygodnie temu dałam... Joanna Gorąco polecam (1) Fachowo szybko i profesjonalnie . Przede wszystkim Tanio !!! Michał