Michał Osiecki - opinia (1) Hej, w momencie, gdy piszę ten komentarz jest 23/11/22 a dzień wcześniej... Michał Osiecki Arni - opinia (1) Trafna diagnoza. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i wykonanej roboty.... Arni VW Passat (1) Wymieniałem sprzęgło, tarcze hamulcowe i klocki, olej silnikowy plus do tego... Kuba
Volvo xc90 (1) Mialen krzywy błotnik i zderzak tylko oraz nie dopasowany zderzak przedni. Na... Adam Hamburg polecam bardzo dobry wrsztat (1) Miałem szkodę komunikacyjną , naprawa bezgotówkowa Skoda Superb, dostałem... Marcin Mazda mx5 (1) Szybko, sprawnie, zgodnie z umową Mazda mx5 Bartek - opinia (1) Wybrałem ten warsztat ze względu na specjalizację w blacharstwie i... Bartek Naprawa automatycznej szyby (1) Serdecznie polecam. Będąc na wyjeździe miałem problem z podniesieniem... Artur BMW X4 (1) Naprawiałem auto po stłuczce z OC sprawcy, blacharka i lakierka wykonana... Arkadiusz Fachowo (1) Malowanie zderzaka po wypadku. Profesjonalne podejście do klienta.... Zbyszek Skoda Octavia (1) Fantastyczna obsługa i bardzo dobry kontakt, fajnie że załatwiono wszystkie... Szczerze polecam! (1) Polecam wszystkim, którzy chcą mieć szybko zdiagnozowaną i solidnie i tanio... Punto Stripe Bardzo dobry warsztat, polecam (1) Wymieniane sprzęgło, wszystko terminowo profesjonalnie bez zastrzeżeń... Michał k Vw passat b6 (1) Szybko ,sprawnie ,konsultacja przy wyborze części jestem bardzo zadowolony... Ciężki klient Wymiana sprzęgła , odgrzybienie i nabicie klimatyzacji (1) Wymiana sprzęgła ,odgrzybienie i nabicie klimatyzacji. Jestem bardzo... Krystyna Ford Focus MK2 (1) Dałem auto do naprawy, powiedziano że naprawa może trochę potrwać, ponieważ... k Zniszczony silnik (1) Historia współpracy z Panem Patrykiem zaczyna się od marca zeszłego roku,... Arashi usługa blacharsko-lakiernicza (1) Panom zajęło dokładnie tydzień na zdemontowanie zderzaka, stwierdzenie, że... Marcin Godny polecenai (1) Witam, oddałem do naprawy tylni zderzak i jestem bardzo zadowolony, Robota... tabasco Warsztat godny zaufania i polecenia każdemu, kto ma problem z samochodem (1) Warsztat ABEX przeprowadził kompleksową obsługę szkody komunikacyjnej,... Magda