Jestem absolwentka tej szkoły i zdecydowanie ją odradzam. Poziom nauczania bardzo niski, brak chęci przez nauczycieli do przygotowania nas do matury. Jedyne co usłyszysz w 3 klasie to to że nie zdasz matury zamiast skupienie się na bieżącym materiale. Brak organizacji pracy zmiana nauczycieli w maturalnej klasie. Personel szkoły bardzo nie miły. Mimo pełnoletności nauczyciele traktowali nas jak dzieci bądź go..niarzy ich stosunek do nas był pogardliwy Brak możliwości wyjścia na świeże powietrze podczas przerw. Ciągłe kontrolowanie drzwi wyjściowych przez nauczycieli. Brak wyjść edukacyjnych. Profile znane są tylko z nazwy jeśli chcesz się naprawdę nauczyć fizyki bądź matematyki na profilu matematyczno-fizycznym w tej szkole tego nie zrobisz gdyż akurat w tej klasę nacisk był na język polski. Nauczycielkę którzy powinni nam pomóc robią na złość. Brak umiejętności rozmowy z uczniem przez Panią dyrektor i wicedyrektor, poczucie wyższości, zero szacunku. Jestem zawiedziona wyborem tej szkoły. Nie polecam i cieszę się że już ją skończyłam