anja - ocena (1) Wszystkich ogarnia rankingoza. Dla mnie liczy się atmosfera i wsparcie anja rodzic - opinia (1) Jestem rodzicem tegorocznej absolwentki. Wprawdzie przez ostatnie trzy lata,... rodzic Oscar - opinia (1) Wytrzymałem w tej szkole zaledwie jeden dzień czyli rozpoczęcie roku. Szkoła... Oscar
Hubert - opinia (1) Szkoła na pierwszy rzut oka wydawała się być ok. Jednak rozszerzenie z fizyki... Hubert absolwent 2021 - opinia (1) Jestem tegoroczna absolwentka (2021) i mogę polecić te szkołę osobom, które... absolwent 2021 absolwent - opinia (1) W świetle innych opinii na forum czuje się dziwnie bo napiszę do nich w dużej... absolwent Absolwent - opinia (1) Jestem absolwentka tej szkoły i zdecydowanie ją odradzam. Poziom nauczania... Absolwent Absolwentka - opinia (1) Jestem absolwentka tej szkoly i ciezko powiedziec o niej cos dobrego.... Absolwentka uczeń klasy maturalnej - opinia (1) Zdecydowanie odradzam. Nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka lecz... uczeń klasy maturalnej Elmol - opinia (1) Nigdy nie piszę opinii ale tyle negatywów nie odpowiada rzeczywistości.... Elmol matematykaxd - opinia (1) bardzo nie polecam, szkoła jest okropna, nauczyciele nie potrafią nauczyć... matematykaxd Xyz - opinia (1) XV lo jest naprawdę dobrą szkołą jeśli tylko się chce. Oczywiście są... Xyz Uczeń klasy 2016-2019 - opinia (1) Szkołę odradzam , o poziomie nauki nie wspomnę bo nie ma o czym , nie kopie... Uczeń klasy 2016-2019 Żenada (1) Chodziłam tu przez rok i zmieniłam szkołę, co było najlepszą decyzją w moim... Xyz Nie warto (1) Jeżeli chcecie dobrze zdać maturę nie martwiąc się o wyniki przez cały... absolwent Baaardzo słaba szkoła... (1) Wyniki matur z ostatnich lat najlepiej pokazują jakość tej szkoły: Matura... ja Cudowna szkoła (1) Szkoła jest niesamowita! Szczególnie klasa dwujęzyczna z językiem... Uczeń Nie jestem zadowolony z wyboru (1) Uczęszczam do klasy mat-fiz i przyznam że poziom jest ok, ale wyposażenie... FR Na Nie (1) Żenująco nieprofesjonalne zachowanie ze strony szkoły, która po złożeniu... . Świetna szkoła (1) Wysoki poziom nauczania w miłej (wręcz rodzinnej) atmosferze. Sympatycznie... absolwent