natalia - opinia (1) jak traficie na panią K. angielski bardzo polubicie i maturę zdacie bardzo... natalia Paulina - opinia (1) No ja mysle ze uczy rewelacyjnie ale wiem ze jesli ktos jej podpadnie latwego... Paulina =) (1) Moim zdaniem to właśnie stosunek pani K. do uczniów i do swojego przedmiotu... oth_girl
klasa Hiszpańska (1) czy łatwiej jest się dostac do klasy hiszpańskiej jak sie uczyło tego języka... julia Luki - opinia (1) Oho poruszenie widze jakies ;)Tylko ze Talas napisal ze ten nauczyciel... Luki sekcja hiszpańska (1) Mam pytanie do osób z sekcji hiszpańskiej w liceum. Jak Wam odpowiadają... Chaval Mikolaj - opinia (1) dla mnie szkola super! poziom nauczania? - a co masz na mysli? to czy jestes... Mikolaj ^^ (1) Szkoła ogolnie jest swietna. Niesamowita atmosfera i kompetentni nauczyciele... ewuś Hmm c.d. (1) W sumie czytając opinię poprzedniczki muszę dopisać, że prawdopodobnie... Absolwent 2007 =) (1) szkoła jak i nauczyciele są spoko, 3 lata w tej szkole wspominam... Struś Hmm (1) Poziom nauczania ogólnie mówiąc przeciętny. Jest niewiele osób potrafiących... Absolwent 2007 Spoczko;) (1) Szkola jak dla mnie byla oki;)Skonczylam ja i troche juz tesknie:)Klimat oki... Talas FULL WYPAS ZIOMKI ^^ (1) Jeśli jesteś dresem i jedziesz na kwadrat z kosą kroić innych to szkoła dla... Nic wbrew Sobie :D powiedzcie mi (1) jak jest w tej szkole ;> bo dostałam się to XV do klasy 1 e :P i proszę... Yennefer Mozna cos zmienic ! (1) Ja zlozylem papiery do klasy c gdzie jest rozszezony hiszpanski i b gdzie... Charlie Ludzie - chodźcie do XV! :D (1) Ogólnie jestem bardzo zadowolona po I roku nauki, chociaż jako już niemal... xyx ile na humana? (1) co prawda to jest o opiniach ale jaki jest prog na humana? chyba nizszy niz... kandydatka:P Poziom nauczania - dno (1) Jedynie humaniści i osoby uczące się w klasach hiszpańskich mogą nie obawiać... Gdańszczanin - absolwent XV Lo