Zdecydowanie odradzam. Nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka lecz zdecydowana większość nauczycieli nie umie przekazywać uczniom wiedzy ani z nią pracować. Apele uczniów oraz rodziców są lekceważone. Wręcz ma się ambiwalentny stosunek do ucznia. W trakcie mojej nauki miały miejsce stuacje podczas których uczniowie potrafili popłakać sie na lekcjach. W tym roku zdaje maturę i szczerze mówiąc nie mam pewności czy ja zdam. Jeśli zależy komuś na dobrej uczelni po XV lo to niestety jest to możliwej tylko za sprawa ciężkiej samodzielnej pracy oraz dodatkowy lekcji poza szkoła bo niestety szkoła ta nie przygotuje do niej. Szkola ma słaby poziom i to bardzo. Pod względem atmosfery i bezpieczeństwa jest całkiem dobrze. Absurdem jest jedyna możliwość wyjścia ze szkoły na tak zwana „zielona kartę” podczas przerw oraz obowiązek pływania w innym przypadku dostaje się ocenę niedostatecznaą(jeśli uczeń nie ma zwolnieniem od lekarza). W szkole nie ma żadnych wydarzeń,nawet wyborów do samorządu,które sa tak powszechne w szkołach średnich.Nieliczne,nudne konkursy o których sie nawet nie wspomina. Jedyny plus tej szkoły to język hiszpański i ambitni nauczyciele go prowadzący.