Kruk i lis (4) Jak to często bywa reklama dźwignią ... Na początku były obiecanki ... a... Robert Banaszewski Żałujemy przejścia do nich, szykuje się zmiana administratora (2) Zmieniliśmy na Actum w bieżącym roku z innej firmy nadanej przez dewelopera w... Mieszkaniec z os. Zielenisz Beznadziejna firma - brak kompetencji (2) Nie polecam. Oprócz księgowania i rozliczania opłat lokatorów (do tego... Jasiek
Solidny i rzetelny administrator (2) Witam, Actum na Osiedlu Myśliwskim I jest od początku. Administracja tym... B. Bardzo merytoryczny Administrator (1) Dzięki zaangażowaniu w sprawy naszej Wspólnoty,wreszcie drgnęło coś z... Darhyd Beznadziejny najgorszy administrator (2) Z tak beznadziejnym administratorem to jeszcze się nie spotkałem. Problemem... Jacek Groblewski Fachowo (2) Bardzo dobra obsługa, rachunki na czas, co prawda czasem ciężko się dodzwonić... Tomasz Zrobili porządek po poprzednim adminiestratorze (1) Nasz poprzedni zarządca narobił bałaganu w papierach i rozliczeniach, ludzie... Tobiasz Polecam (1) Polecam, firma jest ok, dobry kontakt, wszystko gra, jesteśmy zadowoleni Juras W końcu kumaty administrator (1) W końcu mamy administratora który zna się na przepisach i księgowości... zbychu Osiedle Orle Gniazdo-Gdańsk (1) Zupełny brak zainteresowania, nie odpisują na maile, obietnice telefoniczne... Tomek Polecam (1) Mamy Actum Gdańska od kilku lat. Wyciągneli nas z niezłego bagna po... mieszkaniec z wiszących ogrodów ACTUM Asesora - Całkowita ignorancja (2) Od ponad miesiąca nie mogę doprosić się o wymianę żarówki na klatce... Nowa Lokatorka Mogę polecić, nie mam zastrzeżeń (1) jesteśmy zadowoleni, nie ma się do czego przyczepic, sympatyczni ludzie Lenny mamy Actum, jest porządek (1) mieliśmy wcześniej na budynku inną "firmę" , faktem jest że była tania. Ale... Marek Borzęcki mamy Actum, (1) mieliśmy wcześniej na budynku inną "firmę" , faktem jest że była tania. Ale... Marek Borzęcki miło się mieszka (1) W środę zepsuł nam się domofon. Zgłosiłem usterke do administratora i jeszcze... Michał Fatalna obsługa, dzisłanie na niekorzyść Wspólnoty a na koniec odmowa wydania dokumentów (1) Jeśli tytuł nie mówi wszystkiego, to: Inpro "dało nam" Actum w... Marian Klientka (2) Zdecydowanym atutem firmy jest przestrzeganie wszystkich niezbędnych... Klientka odradzam, jeśłi chcesz liczyć na pomoc , szukaj kogoś innego (1) amerykańska pusta bańka:chcesz coś zrobić musisz to zróbić sam. moim zdaniem... właściciel