Karolina - ocena (1) Zawsze gdy zwracam się do pracowników ACTUM są bardzo kompetentni, cierpliwi,... Karolina Katarzyna O - ocena (1) Świetny kontakt, zaangażowani ludzie i wyczuwalna chęć do załatwiania każdej... Katarzyna O Paweł i Natalia - opinia (1) Zmieniliśmy swojego zarządcę około 6 miesięcy temu i była to bardzo dobra... Paweł i Natalia
Dominika - opinia (1) Bardzo polecam tę firmę, pękła mi rura w mieszkaniu, a sympatyczną Pani Ania... Dominika Milka - opinia (1) Mieli być super, Ale... Najpierw czekaliśmy kilka miesięcy, zanim ktokolwiek... Milka Agata K. - opinia (1) Podoba mi się profesjonalne podejście Actum do klienta, czuć zaangażowanie,... Agata K. Agata i Paweł - opinia (1) Zmieniliśmy naszego zarządcę nieruchomości 6 miesięcy temu i była to... Agata i Paweł Alicja - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem tego zarządcę. Nie mogę na nic narzekać, przy... Alicja Robert - opinia (1) Polecam. Mieliśmy wcześniej kilku innych administratorów i zwykle kończyło... Robert Anna - opinia (2) Radzę trzymać się z dała od tej firmy. Bardzo lekceważące podejście. Błędy w... Anna Andrzej K - opinia (1) Nie ma żadnych problemów technicznych z którymi spotykaliśmy się z żoną w... Andrzej K P Tomaszewski - opinia (1) Łatwa komunikacja, jasne zasady rozliczeń. Życie ułątwia internetowe konto... P Tomaszewski Paweł - opinia (1) Sprawna obsługa, rachunki na czas. Trafiła nam sie bardzo sympatyczna... Paweł Radek G. - opinia (1) Dobry i solidny zarządca budynku. Kontakt telefoniczny mógłby być... Radek G. Paweł - opinia (1) Polecam. Jest regularny kontakt z naszym opiekunem, rachunki na czas, Paweł Stanisław - opinia (1) to jest wręcz nie do wiary, jak lekceważąco traktują swoje obowiązki i ludzi... Stanisław Masakra (1) Brak kontaktu, nie reagują na problemy mieszkańców, ciągłe niepotrzebne i... Mieszkaniec Strata czasu i nerwów (1) Zarządca nie odpowiada na pisma- zupełna ignorancja, czy też zapytania... Członek Wspólnoty porażka (1) Opieszałość w działaniu lub zupełny brak jakichkolwiek działań, lekceważenie... Iza Najgorszy Zarządca (3) Nie ruszyli palcem, żeby naprawić awarie w Pruszczu Gdańskim na Osiedlu... Właścicielka mieszkania