AcuMedis

Medycyna naturalna i alternatywna

Pruszcz Gdański, Sybiraków 19

Jadwiga - opinia (1) Polecam wszystkim cierpiącym ja cierpiałam pół roku chodziłam od lekarza do... Jadwiga Iwona Adamkowska - opinia (1) Po czterech zabiegach czuje się o kilka lat zdrowsza, młodsza i lżejsza (1,5... Iwona Adamkowska Alicja - opinia (1) Polecam Gabinet wszystkim cierpiącym pacjętom. Od wielu lat borykam się z... Alicja
Jola - opinia (1) Od 5 lat zmagam się z dolegliwościami, które przypisuje się neuroboreliozie.... Jola Polecam serdecznie (1) Od kilku lat, w tym samym okresie zmagam się z kaszlem, który utrudnia mi... Renata Sykucka AcuMedis Pruszcz Gdański polecam :) (1) Pogoń za każdym dniem w przytłaczającym stresie zadziałał na mój organizm... Magdalena Polecam na bóle stawów (1) Zdecydowałam się na skorzystanie z acumedis ze względu nieustające bóle... M. Chodnikiewicz Gorąco Polecam Gabinet AcuMedis (1) Polecam! Podejście do klienta jak i obsługa bardzo miła i profesjonalna.... Marta Życie bez bólu (1) Polecam--bardzo profesjonalne i rzetelne zabiegi dostosowane do... Halina z Tczewa Radosław Warężak (1) Mam 56 lat. Od 27 cierpię na silną nerwicę oraz problemy żołądkowe (... Radosław Warężak Wielki pozytyw ! :) (1) Gorąco polecam wszystkim poszukującym akupunktury oraz innych zabiegów... Jakub Wiesław Artymowicz (1) Byłem zatruty tlenkiem węgla lekarze nie dawali szansy przeżycia w szpitalach... Wiesław Artymowicz ocena (1) Do AcuMedis trafiłem przypadkowo,ale szybko zorientowałem się że to właściwe... Eugeniusz Ewa Florczyk - AcuMedis ocena uslugi. (1) Korzystałam przez trzy tygodnie z zabiegów akupunktury w placówce AcuMedis w... Ewa Florczyk Opinia pełnej sesji uśmierzenia bólu w zwyrodniałych kolanach i niedotlenieniu kończyn dolnych. (1) Pacjent lat 77, ból 8-9 środki przeciwbólowe z wysokiej grupy. Po sesji... Stefan Ciecierski koniec z bólem (1) Miałam bardzo silne bóle kręgosłupa, brałam 3 X dziennie tabletki od bólu... A.Pajewska