Adam - opinia

Gorąco polecam zakupy w salonie Eurodom! Za rozsądną cenę kupiłem piękne belgijskie panele b. dobrej jakości do nowego mieszkania wraz z listwami quasi drewnianymi.
Tą drogą chciałbym podziękować wykonawcom: panom Łukaszowi i Mariuszowi za położenie podłogi wraz z listwami. Profesionalizm na najwyższym poziomie !! Przy tym robią niezwykle dokładnie i szybko. Wszystkie zakończenia listew i łączenia super precyzyjne a przy tym życzliwi i bardzo kulturalni. Nie musiałem sie poniżać i wypraszać, żeby w salonie przy okazji położyć dookoła przewody głośnikowe i antenowy pod listwy. Kable wyprowadzili z najwyższą starannością i z najmnieszym uszczerbkiem dla listew.
Moje głębokie uznanie rownież dla personelu sklepu za profesionalizm, świetną organizację i życzliwość.
Słowem polecam zakup podłogi w Eurodomie ale koniecznie wraz z montażem bo to i niedrogo i super jakościowo.
Wdzięczny klient,
Adam Wasilewski, Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Panie Adamie, dziękujemy serdecznie, że wspaniałą rekomendację. Takie słowa uznania to miód na nasze serce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W pełni się zgadzam - zarówno obsługa w sklepie jak i ekipa montażowa zasługują na pełną pochwałę. Nareszcie mogę się cieszyć pięknymi podłogami w swoim mieszkaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wysoka jakość paneli w korzystnych cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie podzielam opinii. W Gdańsku zamontowali nam z Eurodomu podłogę drewnianą i mimo, nadzoru architekt jest do wymiany. Eurodom ręce umywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie montaż przebiegł bez problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Remont się udał. Panele wyglądają super i dobrze komponują się z resztą wystroju mieszkania. Polecam sklep
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacyjna obsługa i niezłe ceny paneli oraz wykładzin. Warto tutaj przyjechać gdy planuje się remont.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0