Paweł - ocena (1) Dziękuję bardzo Panu Łukaszowi (sobota, zmiana popo) za obsługę. Bardzo duży... Paweł Andrzej - ocena (2) Od samego zakupu po montaż,firma bardzo profesjonalna.Sprzedawca pomaga przy... Andrzej PJ - opinia (1) Polecam, super panele, wytrzymują nadal dójkę dzieci i psa. Montaż również... PJ
Antoni - opinia (2) Ae maja wybor i ceny. Fajne, ze rodzinna polska firma jest lepiej zaopatrzona... Antoni Tajemniczy Klient - opinia (1) Bardzo duży wybór drzwi i to takich, których nie znajdzie się w marketach.... Tajemniczy Klient Tajemniczy Klient - opinia (1) Największy wybór dywanów i wykładzin. Tajemniczy Klient Tajemniczy Klient - opinia (1) Jakość produktów i obsługi na najwyższym poziomie. Tajemniczy Klient Mariusz - opinia (1) Po prostu rewelacja. Pomimo opóźnienia realizacji zamówienia przez producenta... Mariusz Niezadowolona klientka - opinia (4) "Dobrzy sprzedawcy" i na tym się kończy. Poniszczone panele, które były... Niezadowolona klientka Dawid - opinia (3) Bogata oferta plus dobre ceny i miła obsługa. Dawid Marcin z Elbląga - opinia (6) Duży i szeroki wybór wraz z rewelacyjna jakością. Marcin z Elbląga 4 rent gda - opinia (8) Zajmujemy się wynajmem mieszkań w Trójmieście. Z usług Eurodomu korzystamy... 4 rent gda Marta - opinia (8) Jestem bardzo zadowolona. Polecam Marta Mariusz - opinia (8) Pełen profesjonalizm, super obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie Mariusz ND - opinia (8) Pełen profesjonalizm, wysoka jakość. ND Mateusz B. - opinia (8) W 2012 roku kupilismy panele z Quick Step do naszego mieszkania. Teraz... Mateusz B. Janusz - opinia (8) Mając złe doświadczenia z panelami kupionymi w markecie, zastanawialiśmy się,... Janusz Karolina - opinia (8) Mój salon wygląda o niebo lepiej! Obsługa bardzo pomocna i kompetentna.... Karolina Wiktoria P. - opinia (8) kupiliśmy podłogę do przedszkola. Panele nie były najtańsze, ale warte tych... Wiktoria P. Marc Ela - opinia (7) Jestem bardzo zadowolona! Łatwa w montażu, solidne wykonanie, bardzo dziękuję... Marc Ela