Wiola Oz - opinia (8) Profesjonalne podejście obsługi na każdym etapie obsługi. Pracują tam... Wiola Oz M. - opinia (8) Zawsze chętnie do Was wracam i polecam każdemu! Wysoka jakość produktów,... M. Adam - opinia (8) Gorąco polecam zakupy w salonie Eurodom! Za rozsądną cenę kupiłem piękne... Adam
Anna - opinia (8) Jesteśmy zadowoleni z zakupu podłóg i drzwi. Terminowo i solidnie. Anna Norbert - opinia (8) Serdecznie polecam sklep Eurodom :)Ogromny wybór podłóg :) Profesjonalne... Norbert Dawid - opinia (2) Jeśli chodzi o drzwi i podłogi to nie mają sobie równych. Super jakość,... Dawid Ogromna oferta. W żadnym Komforcie nie widziałem tylu dywanów (6) Bardzo duży wybór. No i fajna pomoc obsługi. Super Andrzej Grabowski polecam (5) Kupiłam dywan ręcznie tkany w bardzo okazyjne cenie, mam go ponad rok. Jest... Marzena Profesjonaliści (2) Szukałem jakości i wyboru. Jestem bardzo zadowolona zarówno z drzwi jak i... Grażyna Dobry adres. Po prostu. (3) Sklep z pozytywną energią. Personel bardzo pomocny i zaangażowany. Nie... Monika dobry sklep (10) Spory wybór dywanów, a ich jakość i wygląd też niczego sobie. Chyba jeden... Kamil Malik Wytrzymałe i ładne panele (3) Jeżeli ktoś szuka takich właśnie paneli to polecam się wybrać do tego sklepu.... Makowski Panele godne polecenia (3) Panele sprawdzają się bardzo dobrze, więc sklep jak najbardziej polecam. Ceny... Broker Solidne wykonanie (2) Duży plus za możliwość zamówienia konkretnych paneli i ich późniejszy odbiór... H. Bieniek Polecam (3) Sklep oferuje spory wybór paneli i ogólnie podłóg. Dobra obsługa i ceny. Kowalczyk polecam (9) Świetny towar, świetna obsługa - czego chcieć więcej? Polecam! nanek11 POLECAMY (10) Wraz z małżonką rekomendujemy profesjonalne produkty i usługi firmy.... Bartek Bardzo polecam (9) Świetne doradztwo pana Łukasza. Natomiast wykonawstwo firmy Mariusz & Jacek... Rafał. Ale mają wiedzę. (6) Nigdzie indziej nie dowiedziałam się tyle o podłogach. Kupiliśmy panele,... Grażyna Wszystko na plus (5) Dzięki pomocy sprzedawcy udało mi się znaleźć panele, których szukałem już od... DM