dobry sklep

Spory wybór dywanów, a ich jakość i wygląd też niczego sobie. Chyba jeden lepszych sklepów w Gdańsku, polecam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym wręcz powiedział, że najlepszy. Tak szerokiego wyboru i dobrych cen nie widziałem nigdzie wcześniej. Szukałem specjalnie wzmacnianych paneli podłogowych i to właśnie Eurodom je posiadał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja również byłem bardzo zadowolony z zakupów. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się z Panami. Kupiłem bardzo ładne i wygodne dywany w przystępnych cenach, więc myślę że warto ten sklep odwiedzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W sklepie rzeczywiście jest spory wybór i czasem trudno się na coś zdecydować, ale obsługa zaraz chętnie pomaga i doradza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pojechałem niedawno do sklepu kierując się opiniami i był to strzal w dziesiątkę. Kupiłem to czego szukałem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze mówiąc to w całym województwie nie widziałem lepszego sklepu, a trochę się za panelami najeździłem. Tutaj znalazłem to, czego szukałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu kto planuje remont lub też po prostu szuka sprawdzonych podłóg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie bardziej opłaca się zamawianie online? Wychodzi znacznie taniej i na dodatek można znaleźć więcej modeli. Ja ostatnio zamawiałam swój do salonu z tego sklepu: http://www.topworld.pl. Ważne jest tylko zamawianie ze sprawdzonych sklepów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolony z jakości podłóg, które zamówiłem w sklepie eurodom. polecam każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0