Karolina - opinia (1) Dzięki Pani Adwokat na każdej rozprawie, czułam się spokojniejsza. Zawsze... Karolina Wioleta. W. - opinia (1) Pani Mecenas Anna Kopycka - Dziaduszewska jest osobą godną polecenia i... Wioleta. W. Katarzyna - opinia (1) Pani Mecenas Anna Kopycka-Dziaduszewska jest osobą godną polecenia każdemu,... Katarzyna
ania - opinia (1) Polecam z całego serca najlepszy adwokat, Pani Ania zawsze odpowiada na każde... ania Karolina W. - opinia (1) Do Pani mecenas trafiłam z polecenia . Jestem bardzo zadowolona z usług jakie... Karolina W. anna - opinia (1) Bardzo kompetentna Pani prawnik. Zawsze skora do pomocy. Wszystko cierpliwie... anna Paweł - opinia (1) Polecam! Rzeczowa, fachowa, wytrwała, skuteczna. Paweł B - opinia (1) Przemiła osoba. Kompetentna a przede wszystkim zawsze chętna do pomocy. Nie... B Sandra - opinia (1) Osoba malo kompetentna , nie mila przerywala rozmowe, niediinformowana .... Sandra J. - opinia (1) Bardzo skuteczny prawnik o dużej wiedzy, świetnie orientujący się w sytuacji... J. Ewa - opinia (1) Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita zaangażowanie,... Ewa Marcin - opinia (1) Wizyta u Pani Anny okazała się bardzo pomocna. Nie było pytania na które nie... Marcin Ewelina - opinia (1) Pani mecenas rzetelnie podchodzi do pracy. Zajęła się moją bardzo trudną... Ewelina Marta Kuroszczyk - opinia (1) Z usług Pani adwokat korzystałam już parokrotnie. W sprawie rozwodu oraz... Marta Kuroszczyk Krzysztof - opinia (1) Pani Aniu, Dziękuję. Żałuję, że tak późno się spotkaliśmy.. Super że Pani... Krzysztof Agnieszka - opinia (1) Trafiłam do pani mecenas z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Pani Anna... Agnieszka anna.sledzk - opinia (1) Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową w sposób bardzo profesjonalny... anna.sledzk Joanna D. - opinia (1) Pani Anna Kopycka-Dziaduszewka jest kompetentnym, rzetelnym z ogromnym... Joanna D. Ewelina - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam Panią Anię. Jest osobą bardzo zaangażowaną,... Ewelina Iza - opinia (1) Szczerze polecam Panią mecenas. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam ze uda nam... Iza