Alicja - opinia (1) Pani Agnieszka to cudowna i bardzo miła Pani adwokat, która pomogła mi nie... Alicja Anna W. - opinia (1) Pani Mecenas prowadziła dla mojej rodziny siedem bardzo skomplikowanych spraw... Anna W. Hanna - opinia (1) Pani Agnieszka jest bardzo kompetentna w swojej branży. Dzięki jej... Hanna
Wiesława - opinia (1) Jestem zadowolona z doradztwa i miłej obsługi Wiesława E. Cz - opinia (1) Pani Agnieszka to profesjonalistka! Współpracuje już z Panią mecenas rok... E. Cz Wioletta - opinia (1) Pani mecenas jest bardzo kompetentna i skuteczna. Od początku czułam, że moja... Wioletta Ada - opinia (1) Pani Mecenas to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Na pierwszym... Ada Katarzyna - opinia (1) Bardzo polecam korzystanie z usług Pani Piórkowskiej- Pancerz. Przekazałam... Katarzyna Szczerze polecam (1) Polecam Pana adwokata Wojciecha Pancerza. Pan Wojciech pomógł mi odstąpić od... Hanna J Polecam - sprawa rozwodowa + alimenty (1) Pani Agnieszka prowadziła moją sprawę rozwodową. Wykazała się dużym... Mac Zdecydowanie polecam (1) Z całego serca polecam! O kancelarii Pani Piórkowskiej - Pancerz... Bartek Polecam (1) Z czystym sumieniem polecam Pania Agnieszkę. Jest osobą bardzo zaangażowaną,... Ewelina Sprawa komplikowana (1) Polecam Pania Mecenas jest sumienna osoba,oddana do konca sprawie.Nie... Aneta Odrzucenie spadku (1) Nasza sprawa była bardzo trudna i mogło by się wydawać że jest nie do... Kamila Polecam (1) Moim adwokatem w sprawie rozwodowej i w sprawie o podział majątku był Pan... Małgorzata Pokryfka Skuteczna pomoc prawna (1) Polecono mi Kancelarię Adwokacką Adwokata Agnieszki Piórkowskiej - Pancerz.... Paweł Wilkowski Alimenty (1) Witam Zdecydowanie Polecam Panią Mecenas Agnieszkę Piórkowską Pancerz. Duża... Bartas Kris (1) Pani mecenas Agnieszka była moim adwokatem z polecenia Byłem pozytywnie... Kris Polecam (1) Do P. Agnieszki Piórkowskiej - Pancerz trafiłam z polecenia i nie zawiodłam... KD Polecam (1) Moją sprawą zajmował się Pan Mecenas Wojciech Pancerz. Była to bardzo trudna... Basia