Glanda - ocena (1) Pani mecenas wiele razy obiecywała "pewne" sukcesy. Na wstępie kasuje... Glanda Aleksandra Kubicka - opinia (1) Pani Mecenas jest wspaniała! Doskonale mnie przygotowała do rozprawy. Jej... Aleksandra Kubicka Joanna - opinia (1) Polecam, osobiście jestem zadowolona z obsługi. Joanna
Marcjusz - opinia (1) Serdecznie polecam. Moja sprawa zakończona pełnym sukcesem. Pani Mecenas... Marcjusz edek - opinia (1) osobiście byłem zawiedziony z usług kancelarii edek Serdecznie polecam! (3) Pani Mecenas nie do zastąpienia! Pisma zawsze pisane z dużą precyzją i... Adwokat do zadań specjalnych - dla mnie od ponad 10 lat numer 1 (2) Każdy ma prawo do oceny... jednym może się podobać system pracy mecenas,... Marcin Szczerze odradzam (2) za wyslanie listu i 2 porady zaplacilem ok. 1500 zl, gdy chciałem zwrotu... Xmen Przykre ... (2) witam, namiar na kancelarie dostałem z polecenia, niestety ja nikomu... k "Wspaniała Pani Mecenas" (1) Serdecznie polecam "wspaniałą" Panią Mecenas Halinę Krysińską -... Tomasz Adamek