Michał Osiecki - opinia (1) Better call Daczyńska ! Pani Mecenas jest najlepsza, chol....e skuteczna i... Michał Osiecki Marcin - opinia (1) Pełen profesjonalizm, duża wiedza prawnicza,profesjonalne podejście do... Marcin Piotr - opinia (1) Szczerze polecam! Wszystkie wcześniejsze opinie na temat profesjonalizmu i... Piotr
Artur - opinia (1) Jeśli jesteś rodzicem, który nie uchyla się od obowiązków względem swoich... Artur Adam Domanski - opinia (1) Dziękuje Pani Joannie za pomoc i skuteczność działania,wysoko rekomendowany... Adam Domanski Profesjonalizm, dobra strategia, zdolność przewidywania. (1) Pani adwokat prowadziła moją sprawę rozwodową. Wykazała się dużą wiedzą i... Paweł J. Polecam (1) Pani mecenas zajęła się moją, w sumie osobliwą, sprawą i wszystko się... Artur Polecam (1) Z czystym sumieniem polecam. Sprawa zakończyła się po dwóch rozprawach.... Wojciech Ogromne zaangażowanie i kompetencja (1) Dzięki pomocy Pani adwokat odzyskałem syna. Pani adwokat wykazała się dużą... Jarosław Świetny Adwokat (1) Świetny kontakt, wysokie kompetencje, duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę.... Jaroslaw Kwiatkowski