Gosia - opinia (1) Szczerze polecam kancelarię Pani Mecenas, pełny profesjonalizm, bardzo dobry... Gosia Bogumiła - opinia (1) sprawa o zachowek. Bardzo szybko uzyskaliśmy pieniądze. Serdecznie polecam Bogumiła Najlepszy adwokat jakiego znam - szczerze polecam! (1) Korzystałem już z kilku różnych adwokatów, ale podejście Pani Katarzyny do... Andrzej
Polecam (1) Z usług Pani mecenas korzystałam już kilkakrotnie i za każdym razem pełen... Iwona Profesjonalnie!!! (1) Powierzyłem Pani Mecenas sprawę odzyskania moich pieniędzy, które wpłaciłem w... Kacper Pełen profesjonalizm (1) Pani Katarzyna jest osobą niezwykle kompetentną i pracowitą. Niesamowita jest... Marcin Kompetencja i zapał (1) Z wiedzy pani Kasi korzystałam już wielokrotnie, zawsze byłam bardzo... Maria Pełen profesjonalizm (1) Z czystym sumieniem polecam usługi Panią Adwokat. Jest osobą kompetentną,... karolyna.k Perfekcja (1) Pani Adwokat bardzo profesjonalna i pomocna. Pomimo młodego wieku widać od... sslawek85 Doskonaly adwokat (1) Pani Mecenas jest bardzo kompetenta,skuteczna i dyspozycyjna.Ceny bardzo... Asia Mariusz - opinia (1) Serdecznie polecam! duża kompetencja! szybko i skutecznie a co... Mariusz