Kancelaria Adwokacka

Kancelarie adwokackie i radcowskie

Gdynia, Zygmunta Augusta 11A/512

Zadowolona klientka - opinia (1) Jestem wdzięczna Pani Mecenas za wieloletnią współpracę. Przy każdej sprawie... Zadowolona klientka Inga - opinia (1) Pani Mecenas prowadzi kilka moich spraw. 2 sprawy wygrane. Pozostałe w toku.... Inga Grażyna - opinia (1) Współpraca doskonała! Skuteczna, profesjonalna, dokładnie tłumaczy. Podczas... Grażyna
Marcin - opinia (1) Polecam gorąco. Pani Mecenas myśli niestandardowo, dzięki jej pomysłom i... Marcin Alicja - opinia (1) Takich ludzi polecam! Przez cały proces prawny czulam, że moja sprawa jest w... Alicja Magdalena - opinia (1) Polecam Panią Mecenas w 100%. Profesjonalne podejście, kontakt nawet do... Magdalena Robert - opinia (1) Polecam , bardzo miła obsługa , fachowe doradztwo . Szybkie załatwienie sprawy . Robert Renata O. - opinia (1) Merytoryczna, profesjonalna obsługa. Pani Magdalena była bardzo zaangażowana... Renata O. Andrzej - opinia (1) Bardzo miła pani adwokat , kompetentna szybko załatwia sprawy . Andrzej DJ - opinia (1) Profesjonalna obsluga, stały kontakt. Pani Mecenas na bieżąco informowała... DJ Piotr - opinia (1) Wiele razy korzystałem z usług Pani Magdaleny w różnych sprawach i mogę... Piotr Jakub Będziński - opinia (1) Doskonała obsługa i zaangażowanie. Zmieniłem z innego adwokata na Panią... Jakub Będziński Opinia (1) Witam, Zdecydowanie odradzam usługi tej Pani adwokat, zle wynegocjowana...