Joanna B - opinia (1) Polecam Panią Mecenas, konkretne wskazówki i czytelne zasady współpracy. Joanna B Bartosz - opinia (1) Wreszcie trafilem we wlasciwe miejsce, wczesniej nie mialem szczescia do... Bartosz Agnieszka Marcyniuk - opinia (1) Pani Małgorzata Babirecka jest jednym z najlepszych mecenasów z którymi... Agnieszka Marcyniuk
Zbigniew Materne - opinia (1) Przepraszam, że nie będę powielał pozytywnych opinii moich poprzedników.... Zbigniew Materne Ewa Kaniewska - opinia (1) Pani Mecenas Dr Małgorzata Babirecka wzbudziła moje zaufanie od pierwszego... Ewa Kaniewska Grzegorz Bzowski - opinia (1) Bardzo polecam usługi p. Mecenas Babireckiej. Wspierała mnie w procesie przed... Grzegorz Bzowski Eliza - opinia (1) Pani adwokat Małgorzata Babirecka,to profesjonalistka z klasą.Rzeczowa,... Eliza Marta G - opinia (1) Chciałabym podziękować Pani Mecenas Małgorzacie Babiereckiej za pełne... Marta G Pan Sławek - opinia (1) Polecam współpracę. Pani Mecenas ma profesjonalne podejście do Klienta i... Pan Sławek Bardzo polecam (1) Dzięki pomocy pani Małgorzaty szybko i skutecznie udało mi się odzyskać... Magda