Ela - ocena (1) Dzięki Pani Mecenas Oliwii Likierskiej odzyskałam kwotę odszkodowania od... Ela Piotr - ocena (1) Pełny profesjonalizm prowadzonej kancelarii prawnej zarówno w przygotowaniu... Piotr Magda - ocena (1) Polecam serdecznie, pani Oliwia zawsze służy pomocną dłonią i fachową wiedzą.... Magda
Monika - opinia (1) Pani Oliwia pomogła mi w sprawie alimentacyjnej. Była zawsze bardzo... Monika Katarzyna - opinia (1) Pani Mecenas Oliwia Likierska była moim pełnomocnikiem w sprawie... Katarzyna Agnieszka - opinia (1) Wybór tej Kancelarii, to jak 6 totka. Pani mecenas Likierska świadczy usługi... Agnieszka Bożena M. - opinia (1) Z całego serca polecam Panią Mecenas! Profesjonalizm i efektywność w każdym... Bożena M. Krzysztof - opinia (1) Z pomocy Pani Oliwi Likierskiej korzystałem kilkakrotnie za każdym razem... Krzysztof Emilia - opinia (1) Współpracę z Panią Oliwią oceniam jako wzorcową. Pani Adwokat jest bardzo... Emilia Jacek - opinia (1) Krótkie spotkanie, czasami tylko jedna rozmowa w danym temacie, a porady Pani... Jacek S - opinia (1) Pani Adwokat Oliwia Likierska reprezentowała mnie w sprawie, która trafiła do... S Joanna - opinia (1) Do Pani Adwokat O.Likierskiej trafiłam z polecenia. Mam zatem ogromną... Joanna Urszula - opinia (1) Pani Oliwiaa Likierska prowadzila sprawe jako pelnomocnik mojego syna w... Urszula Janusz - opinia (1) Pani Adwokat Oliwia Likierska ma ogromną wiedzę i jest bardzo profesjonalna... Janusz Dorota - opinia (1) Panią adwokat Oliwię poznałam, gdy zostala przydzielona mi z urzędu. Do... Dorota Robert G. - opinia (1) Pani Oliwia Likierska poprowadziła zwycięsko sprawę dotyczą mojego... Robert G. Beata - opinia (1) Pani Oliwia Likierska reprezentowała moją osobę na rozprawach sądowych... Beata Krzysztof .G - opinia (1) Korzystałem z pomocy prawnej kancelarii Pani Oliwii Likierskiej , jestem... Krzysztof .G Izabela Karteveit - opinia (1) Polecam wszystkim potzrebujacym rozwiazania trudnych spraw. Izabela Karteveit Bartek - opinia (1) Szukasz doświadczonego, serdecznego, profesjonalnego oraz skutecznego... Bartek