Pełna profesja (1) Z Kancelarią Mecenasa Piotra Barteckiego firma, w której pracuję współpracuje... Ann W profesjonalizm i zaangażowanie w każdym calu (1) Mecenas Bartecki to najlepszy jak dotąd prawnik z którym przyszło mi... Dominika Telega :) (1) Rzetelna i profesjonalna obsługa prawna. Duża wiedza i zaangażowanie. Pełen... Anna
Najlepszy w Trójmieście i Warszawie ! (1) Mecenasa Piotra Barteckiego cechuje przede wszystkim sprawność, oddanie,... klientka polecam (1) Jest bardzo rzetelny i terminowy. wiem, że to mam małe znaczenia, ale także... Anna prawnik godny polecenia (1) Polecam do współpracy - opieka prawna mecenasa P. Barteckiego daje mojej... klient Polecam (1) Polecam. Adwokat Piotr Bartecki prowadzi obsługę spółki, w której jestem... Kalina Profesjonalista godny polecenia (1) Mecenas Piotr Bartecki prowadził kilka spraw związanych z moją działalnością... Dominika B. Godny zaufania profesjonalista ! (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Mecenasem Piotrem Barteckim .... Piotr Polecam! (1) Polecam Pana Mecenasa. Wspaniały człowiek i świetny fachowiec. Katarzyna POLECAM (1) Miałem styczność z wieloma prawnikami. Pan Bartecki w skrupulatny i fachowy... zadowolony klient Paweł Profesjonalna obsluga (1) Bardzo rzetelna pomoc , sprawa z pozoru wygladała na przegraną a po... Mateusz Wilke Profesjonalista (1) Profesjonalny i rzetelny, zaimponował mi przygotowaniem do spotkań i rozpraw.... Jarosław K. Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu (1) Pan mecenas Piotr Bartecki pomógł mi w bardzo trudnym dla mnie czasie, dał... Anna W.