Kacper - ocena (1) Krótko, zwięźle i rzeczowo, tak można by w skrócie opisać współpracę z... Kacper Adam K. - ocena (1) Bardzo serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm i skuteczność. Nie znam w... Adam K. dorota - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Prowadział moje dwie sprawy i obydwie wygrane. Polecam. dorota
Usatysfakcjonowana - opinia (2) Miałam bardzo krótki termin na wybranie odpowiedniego mecenasa. Na szczęście... Usatysfakcjonowana Maciej L - opinia (1) Jeśli uważacie, że wasza sprawa jest niemożliwa do wygrania i chcielibyście... Maciej L Marlena - opinia (1) Pan mecenas jest naprawdę godny polecenia, przygotowany do każdej rozprawy,... Marlena Zdecydowanie polecam! (1) Zdecydowanie polecam Mecenasa Piotra Barteckiego. Jest solidny i skuteczny.... Magdalena bardzo polecam (1) bardzo polecam. W porównaniu do poprzednika niebo, a ziemia Dagmara Puc Zdecydowanie polecam (2) Profesjonalne podejście do każdego klienta. Wielkie dzięki za pomoc i obsługę. Piotr Polecam (2) Dziś jestem wygrana pewniejsza bogatsza o doświadczenia dzięki PPiotrowi... Anita Polecam (1) Pan mecenas Piotr Bartecki jest bardzi zangażowany w swoją pracę , wysłucha ,... Iga Skuteczny adwokat Piotr Bartecki godny polecenia. (3) Witam, mogę osobiście polecić działania profesjonalne danego adwokata.Można... Ireneusz Nie ma lepszego!!! (1) CO tu chwalić:) Najlepiej sprawdzić osobiście. Miałam do czynienia z wieloma... Monika Polecam adw. Piotra Barteckiego (1) z czystym sumieniem polecam mec. Barteckiego Karolina polecam! (1) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam usługi Pana Piotra Barteckiego... Magda Gorąco polecam! Bardzo profesjonalne podejście do klienta! (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Mecenasem Barteckim. Jest w pełni... Marek Mecenas godny polecenia! Sumienny i uczciwy. (1) Mecenas Piotr Bartecki bardzo sumiennie podszedł do powierzonej mu sprawy.... Andrzej Polecenie (1) Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem adwokata z czystym sercem polecam usługi... A. Pruszak Wygrana sprawa! (1) Wygrałem sprawę przed sądem apelacyjnym. Nie ocenioną zasługą jest praca... Mateusz Polecam (1) Pierwsza porada darmowa. Szczegółowe zbadanie sprawy. Szczera odpowiedź.... ŁukaszS