Arkadiusz - opinia (1) Prawnik z odpowiednim podejściem do Klienta, pewny siebie, dobrze... Arkadiusz Tomas - opinia (1) Godny zaufania adwokat do sprawy karnej. Tomas Porada (1) Otrzymałem wyczerpującą i zrozumiałą poradę prawna wiec mogę pochwalić.... Grzesiek
Zasłużona pozytywna opinia (1) Dziękuję za cierpliwość i poświecenie :) Pozdrawiam Mecenasie Ewa bardzo dobry prawnik (1) adwokat Paweł Lenartowicz pomagał mi przy sprawie cywilnej, od początku do... Marzena Dzięki (1) Warto było oddać sprawę dla adwokata, dziękuję za współprace przy wyroku... Adik dobry karnista (1) Można zaufać, ja sie zgłosiłem w sprawie karnej i jestem zadowolony ze... Maras godny zaufania (1) Nie wdając się w szczegóły, sprawa związana z zasiedzeniem, jestem zadowolony... Gerard Duży pozytyw! (1) Sprawnie,profesjonalne podejście do Klienta,stały kontakt. Sprawa dotyczyła... Zbigniew odszkodowanie za błędy lekarza (1) Kancelaria pomogła mi w otrzymaniu należnego odszkodowania za co serdecznie... Agnieszka Profesjonalista godny polecenia! (1) Dziękuję za pomoc w uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczyciela. Marek Podziękowanie! (1) adwokat Paweł Lenartowicz pomógł mi w sprawie karnej sporządzając apelację,... TK Dziękuję za pomoc! (1) Pana mecenasa Pawła Lenartowicza polecił mi znajomy, którego z tego, co wiem... klient Polecam! (1) Dziękuję za bardzo udaną współpracę oraz pomoc. Niezwykle empatyczny i... Sylwia