Klient - opinia (1) To jakieś nieporozumienie współpraca z ta kancelaria, zawalanie terminów,... Klient klient - opinia (1) nie polecam , nie polecam, zero wsparcia, zero rzetelnosci ...te BLOGI tej... klient Lucas.K - opinia (1) Super podejście do klienta, szukanie indywidualnych rozwiązań dla każdego, z... Lucas.K
Jozef - opinia (1) Dziekuje za pomoc Panie Mecenasie - bez Pana sprawa nie byłaby wygrana. Jozef gosc (3) najgorszy adwokat z jakim kiedykolwiek miałam nieprzyjemność .... gorąco nie... gosc Obietnice bez pokrycia (2) Najgorsza kancelaria prawna z jaką miałam okazję współpracować . Dostałam... Gość Najlepszy (1) Nawet będąc wyznaczony z Urzędu wykazuje maksimum zaangażowania i fachowość... Wojciech Gorąco polecam (1) Gorąco polecam Kancelarię pełen profesjonalizm, zaangażowanie i pełen... zadowolony klient Polecam! (1) Wspaniała atmosfera. Ogromna skuteczność. Dbałość o klienta. K. Beata R. - opinia (1) Mecenas bardzo skuteczny, trochę długie terminy oczekiwania acz skuteczność... Beata R. Doskonała wiedza merytoryczna (3) Pan Mecenas posiada wprost niesamowitą wiedzę merytoryczną, spokojne... Karolina Adwokat Rafał Bednarczyk (1) To adwokat z powołania i z pasją do tego co robi. Doskonała wiedza... Cezary klient