Adwokat rozwód gdańsk, trómiasto

Cześć, czy moglibyście mi kogoś polecić do sprawy rozwodowej. Przypuszczam, że będzie z orzekaniem o winie. Walka o dziecko i alimenty. Od znajomych słyszałam różne nazwiska Mielczarski, Klimkowski, Cejrowski.
Pomóżcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałem wiele dobrych rzeczy o Mielczarskim i Klimkowskim z Trójmiast. Osobiście korzystałem z pomocy mecenasa Kimkowskiego przy sprawie rozwodowej. Nie będę ukrywał byłem bardzo zadowolony - alomenty akceptowalne dla mnie, szerokie kontakty. Teraz rozważam opiekę naprzemienną. Polecam mecenasa. Pozostawiam nr kontaktowy do niego 600365228
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam tego adwokata 515 15 22 32. Prowadził moją sprawę spadkową ale wiem że prowadzi również sr*wy rodzinne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam żebyście spróbowali się dogadać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć. Ja ze swej strony polecam mecenasa Klimkowskiego. Współpracowałem z nim jakiś czas temu i byłem bardzo zadowolony tym bardziej ze sr*wa nie była łatwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście uważam, że najlepszy wybór to mecenas Igor KLimkowski. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie w proawdzoną sprawę. Ceny bardzo konkurencyjne i możliwość rozłożenia na raty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Reprezentuje mnie http://trucktruck.pl/?p=232 doskonały prawnik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Panią Dorotę Wollenszleger (rozwodpoprosze.pl). Rozwody i mediacje. Mają też szkołę dla rodziców jakbyście musieli podwyższyć dla sądu kompetencje rodzicielskie. Ja miałem szkołę dla rodziców i mediacje w zakresie porozumienia rodzicielskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kancelaria Prawna Temida w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Lendziona 4E w okresie panującej epidemii Covid-19 oferuje darmowe porady prawne on-line oraz telefonicznie. Zapraszamy na naszą stronę internetową https://kancelaria-temida.com/ . Jesteśmy również na Fb: https://www.facebook.com/KancelariaPrawnaTemidaGdansk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odświeżam wątek, bo może w międzyczasie coś zdążyło się zmienić, a szukam aktualnych informacji. Poszukuję konkretnej pomocy prawnej do rozwodu, który wiem że będzie potworną batalią. Podział majątku, do tego walka o dwójkę dzieci. Porozumieć się z mężem nie możemy, zatem szukam kogoś skutecznego kto pomoże mi wywalczyć moje prawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze mówiąc to najlepiej właśnie się dogadać zanim dojdzie jeszcze do rozprawy. Nie ma nic gorszego jak sąd musi to rozstrzygać. Może jednak spróbujecie pogadać? W końcu to chodzi o dobro dzieci, a nie to "kto je będzie mieć". Na spokojnie do tematu podejdźcie bez emocji, tylko rozsądnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja korzystałam z usług mecenasa Mindykowskiego a rozwód też trudny był. Pomógł w mediacjach i zajął się wszystkimi formalnościami, nie mówiąc już jaką był pomocą w kwestii udzielanych porad - jak najlepiej się zachować, co mówić itd. Naprawdę bardzo chwalę sobie współpracę. Myślałam że trudniej będzie szczerze mówiąc, a jednak jakoś to poszło. Ale duży w tym udział właśnie pana Mindykowskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Potwierdzam i z czystym sumieniem mec. Mindykowskiego mogę zarekomendować. Człowiek niezwykle sympatyczny , do tego z odpowiednią wiedzą i naprawdę wielkim doświadczeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, reprezentuję kancelarię Prawno Finansową Partnerzy z Gdańska.
Zachęcam do kontaktu, w podobnych sprawach - mamy 20 letnie doświadczenie poparte praktyką.

tel : 576 582 694
t.luczkowski@prawo-gdansk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


W Gdańsku na Toruńskiej ma kancelarię adwokat Agata Morawska. Sprawy rozwodowe, rodzinne i majątkowe najlepiej zostawić jej - zna się na tym jak mało kto i ma duże doświadczenie w temacie. Jej wsparcie i pomoc zawsze się przyda na sali sądowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Odchudzanie (88 odpowiedzi)

Też się odchudzałam z nh ale po roku wysiadł mi żołądek od suplementów teraz chodzę na dobry...

DDA - Dorosle Dziecko Alkoholika - gdzie szukac pomocy? (67 odpowiedzi)

Gdzie mozna szukac pomocy? Ktore osrodki oferuja pomoc ( terapie,konsultacje z...

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...