Pacjent - ocena (1) Nie polecam, czekam już piąty tydzień na opis badania, który jest dla mnie... Pacjent Autor - ocena (1) Niestety niektórzy pielęgniarki nie mają żadnego szacunku do osób z Ukrainy((... Autor Leo - ocena (1) Kategorycznie odradzam wykonywanie rezonansu w tej placówce, a podejrzewam,... Leo
Monika - ocena (1) no cóż obsługa miła, ale czas oczekiwania na wynik - masakra - miało być 14... Monika M.k - opinia (1) Szybkimi sprawnie M.k Ania - opinia (1) Bardzo miłe miejsce. Przemiłe panie w rejestracji i profesjonalna obsługa. Z... Ania Ewa Paszkiewicz Juszczak - opinia (1) W dniu dzisiejszym miałam wykonywane badanie- rezonans magnetyczny głowy w... Ewa Paszkiewicz Juszczak Agnieszka - opinia (1) Masakra! szkoda czasu i pieniędzy, na wynik czeka się bardzo długo , u mnie... Agnieszka Mirosław - opinia (1) Badanie rezonans magnetyczny jamy brzusznej . Opis wykonany nie pokrywa się... Mirosław Patrycja - opinia (1) Nie szanują klienta, obsługa okropna, nie polecam ani trochę. Na wynik czeka... Patrycja Iza - opinia (1) Odradzam. Zapewniano mnie, że opis badania będzie maksymalnie w przeciągu 11... Iza Kamila - opinia (1) Nie! Nie! Nie! Najgorsze miejsce affidea gdańsk. szkoda że wcześniej tego nie... Kamila Lusia - opinia (1) Badanie wykonane prywatnie,niestety na opis czekałam bardzo długo-3... Lusia Iwo - opinia (1) Bardzo długo trzeba czekać na opis ....brak kontaktu z placówką....tel. tylko... Iwo Antonio D - opinia (1) Nie polecam wykonywania jakichkolwiek badań w Affidea. Na dziś wyznaczony... Antonio D Julia Zimmer - opinia (1) Bardzo miła i szybka obsługa. Jestem bardzo zadowolona. Julia Zimmer Piotr - opinia (1) Nie polecam rentgen z opisem 2.3dni pani zapewniała minął 5 dzień brak... Piotr Magdalena - opinia (1) Nie polecam rezonansu artro. Błędy opis. Od lat mam uszkodzony obrąbek... Magdalena Niezadowolony - opinia (2) Pięknie ładnie wszystko przesunięty termin z środy na poniedziałek badania... Niezadowolony Traaaageeedia Galeria Metropolia!!!!! (2) Co to za spółka? Opóźnienie w przyjęciu pacjenta 1.5 h !!! Chociaż jeszcze w... Bożena