Sonia - opinia (1) Pani Marlenka jest cudowna, henna pudrowa, usteczka, paznokcie i zabiegi... Sonia Profesjonalnie i przyjemnie :-) (1) Szeroki zakres profesjonalnie wykonywanych zabiegów, w przystępnych cenach i... Karina Bartłomiej - opinia (1) Lipoliza przebiegla bezboleśnie,a efekt byla lepszy niz moje oczekiwania.... Bartłomiej
Polecam (1) Bylam na zabiegu mezoterapii mikroiglowej. Z czystym sumieniem polecam. Super... Monika Zabieg na twarz (1) Moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Z czystym sumieniem polecam ;) Anna Laminowanie rzęs (1) Jestem zachwycona. Mam teraz długie, gęste i podkręcone rzęsy Monika Laminowanie rzes (1) Bylam na laminowanii rzes. Na pytanie czy moge tuszowac rzesy Pani... Roksana Super ! Regulacja brwi. Jestem bardzo zadowolona. (1) Byłam na regulacji brwi, jestem bardzo zadowolona , na pewno tutaj powrócę. Magdi Salon godny polecenia! (1) Super obsluga,zabieg bardzo dobrze wykonany,rezultaty utrzymaly sie przez... Karolina Makijaż Permanentny Brwi (1) W lutym robiłam w salonie makijaż permanentny brwi i jestem bardzo... Patrycja Super studio (1) Bardzo miła obsługa w pełni profesjonalna, super atmosfera, Szeroki wachlarz... Maja Polecam! (1) Polecam Afrykadę każdemu. Pięknie wykonany makijaż permanentny brwi, przemiłe... Ania Profesjonalny tatuaż (1) Perfekcja w każdym calu. Dziękuję za zegarmistrzowską precyzję. Maciek Dlatego odwiedzam Trójmiasto (1) Zabiegi w salonie Afrykada to powód dla którego ostatnio często przyjeżdżam... Małgorzata Julia - opinia (1) Przytulne i ładne miejsce, duża oferta i przystępne ceny:) Pani Marlena... Julia Rewelacja (1) Polecam korzystanie z uslug Salonu Afrykada. Super mila i znajaca sie na... Bartek