Aga piecze

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Tadeusza Kościuszki 117

Aga - opinia (1) Wspaniałe pomysły, przepiękna realizacja, a smakowo cudo. Serdecznie polecam :) Aga Piotr - opinia (1) Weekendowy box z keksami i sernikami był przepyszny. Nawet teściowa, która... Piotr Asia - opinia (1) Drugi raz zamawiałam tort urodzinowy i drugi raz efekt był nadzwyczajny,... Asia
Patrycja - opinia (1) Dziękujemy serdecznie za przygotowanie przepysznego tortu i słodkiego stołu... Patrycja M&J - opinia (1) Wymarzony Słodki Stół na wesele i najpyszniejszy tort ślubny, jaki jadłam!... M&J Agnieszka - opinia (1) Serdecznie polecam wypieki i wyroby cukiernicze Tortoramy. Dziewczyny... Agnieszka Daria - opinia (1) Korzystaliśmy z oferty Tortoramy przy okazji organizacji wesela, ich wypieki... Daria Tajemniczy Smakosz - opinia (1) Dotychczas miałem okazję spróbować Bezy Snickers, Męskiego Torciku i Sernika... Tajemniczy Smakosz Patryk - opinia (1) Serniki są rewelacyjne, wybór jest ogromny. Poza jakością wypieków na... Patryk Zuza - opinia (1) Pyszne torty, ciastka i serniki. Mój ulubiony - o smaku creme brulee! Zuza Julia - opinia (1) Serdecznie polecam Tortoramę. Wyroby są małymi dziełami sztuki. Bez chemii -... Julia Marcin - opinia (1) Przesympatyczna właścicielka, zamówienia zawsze w terminie. Poza tym wysokiej... Marcin Krystian - opinia (1) Fenomenalne prace! Za równo pod katem wizualnym jak i smakowym Krystian Łukasz - opinia (1) 10/10 - kontakt z p. Magdaleną jest niesamowity. Pomogła dobrać odpowiednie... Łukasz Ceri - opinia (1) Ten tort to małe dzieło sztuki. Ale wygląd to nie wszystko. Sam smak również... Ceri Anka - opinia (1) Tort zrobił na mnie ogromne wrażenie ! Dziadek wzruszony. Panie mają... Anka Marta - opinia (1) Polecam, przepyszne ciasta i torty. Piękne dekoracje Marta Michał - opinia (1) Nie ma lepszych na rynku tortów i ciast w trójmieście ! Michał Gonia - opinia (1) Pyszne i piękne. Polecam jak najbardziej Gonia Polecam (1) Niesamowity wygląd i smak. Próbowaliśmy już wiele razy, zawsze piękne, pyszne... Krzysztof