Videofilmowanie (1) Polecamy. Profesjonalne podejście, szybki czas realizacji. Świetny kontakt z... Agnieszka Wesele 18.08.18 (1) Dziękujemy za przepiękny film naszego wielkiego dnia ! Wszystko pięknie... Kasia Nasz wspaniały dzień (1) Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Wojtkowi za nasz cudowny film ślubny,... Joanna i Damian
Polecam - Studniówka 2018. (1) Serdecznie dziękujemy Agencji Filmu i Fotografii za profesjonalne... Ewa Wspaniała firma z widocznym doświadczeniem (1) Panowie gościli na studniówce II LO w Gdańsku robiąc zdjęcia i nagrywając... Kinga Studniówka 2018 (1) BARDZO POLECAMY! Film studniówkowy nagrany bardzo profesjonalnie i... Uczennica LO Dostałem film z wesela jakiś czas temu i nie mam się do czego przyczepić. W rodzinie nie widziałem lepiej nagranego i (1) Przytoczę pewne zdarzenie które niezmiernie mnie rozbawiło po weselu a które... Marcin Film ślubny (1) Brak słów aby wyrazić to co czułam wraz z mężem podczas oglądania filmu... Paulina Wesele!!!polecamy Pana Wojciecha:) (1) Z całego serca polecamy Pana Wojciecha!!!film z naszego wesela... Karolina i Sebastian Szukam miejsca na spotkanie po latach takie klasowe, (0) Szukam miejsca na spotkanie po latach takie klasowe, na taką bardziej... uber33 Film weselny (1) Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z usług Pana Wojciecha. Sympatyczny,... Patrycja Polecam (1) Film ze ślubu wyszedł super. Przygotowany w umówionym, krótkim terminie 1... Krzysztof Polecam (1) Polecam usługi Pana Wojtka. Film nagrany ze ślubu i wesela bardzo nam się... Bartek i Basia Polecam !! (1) Mogę z czystym sumieniem polecić pana Wojtka. Profesjonalizm na każdym kroku.... Alicja i Maciek ;) Ostrzegam (2) Firma nagrywała Pierwszą Komunię Świętą mojego syna. Niestety jak to Pan... Agnieszka Myslinska Omijać!! (1) Otrzymałem dzisiaj film ze studniówki od pana Radziuna. Nie mam słów.... Wojtek Odradzam!! Film to tragedia!! (1) Studniówka jest wydarzeniem w życiu, które trzeba uwiecznić. Niestety pan... Zdenerwowanyizazenowany Film ze ślubu (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego filmu ślubnego, kręconego przez firmę p.... A NAJLEPSZY FILM (1) Pan Radziun filmował nasz ślub i wesele w czerwcu 2016r. Jesteśmy bardzo... Patrycja UWAGA!!!! (1) Witam serdecznie 6 sierpnia w chojnicach wraz już z obecną żoną mieliśmy... Płudowski Mariusz