Natalia - opinia (1) Urodziny zorganizowane bardzo profesjonalnie, dzieci bawiły sie cudownie,... Natalia czwarte urodziny córki (1) Skorzystałem z usług Pana Olafa po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni.... Piotr zabawa z klaunem w szkolnym ogrodzie (2) Klaun Kapsel Bombelkowski poprowadził w szkole moich dzieci bardzo udaną... Justyna
Bardzo dobra agencja eventowa Kidok (2) Polecam usługi p. Olafa Orłowskiego z agencji eventowej Kidok. Człowiek... Piotr Pertek Katarzyna - opinia (2) Gorąco polecam usługi Pana Olafa. Przyjechał do Olsztyna na festyn z okazji... Katarzyna Bardzo polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z urodzinek mojego syna. Pan Olaf animator klaun... Kamila Bergman Cudownie! (1) Mój 3 letni syn miał wczoraj urodziny, na których atrakcji dostarczali nam... zadowolona mama Tomka lokomotywa - opinia (1) Wszystkie przedszkolaki Lokomotywy składają serdeczne podziękowania dla... lokomotywa Super impreza! (1) Gorąco polecam, klaun naprawdę potrafi zabawić dzieciaki! Poleciła mi go... Krzysztof Doświadczony klaun i animator (1) Gorąco polecam! Arteventy Fajna zabawa z Klaunem (1) Dzieci były przeszczęśliwe gdy odwiedził ich Klaun Kapsel.A najbardziej... Aga POLECAM! (1) Wszystko wyszło super fajnie. Bardzo dziękujemy. Janeczek pozdrawia klauna... Jola