Iza - ocena (1) Niestety nie polecam tej firmy, słaba jakość usług. Brak kompetencji w... Iza Specjalista ds. marketingu w Budros - opinia (1) Agencja marketingowa You're Welcome jest bardzo dobrym partnerem biznesowym.... Specjalista ds. marketingu w Bud Magdalena Zalewska - opinia (1) Agencja zatrudnia doskonałych ekspertów, którzy pracują z ogromnym... Magdalena Zalewska
ezrainvestments.pl - opinia (1) Od ośmiu miesięcy jesteśmy klientami You're Welcome i przyszedł czas na... ezrainvestments.pl Bartosz Wegrzyn - opinia (1) Współpracuje z agencją od niespełna pół roku i z czystym sumienie mogę ją... Bartosz Wegrzyn Mateusz Poniatowski - opinia (1) W imieniu całego zespołu lekarzy wchodzącego w skład naszej Kliniki pragnę... Mateusz Poniatowski Adam Dorosławski - opinia (1) Zleciłem działania agencji pierwszy raz w lutym 2019, od tego czasu nasza... Adam Dorosławski multitask.gdansk@gmail.com - opinia (1) Gorąco polecam współpracę z tą agencją. Co prawda to moja druga agencja ale... multitask.gdansk@gmail.com Galeria handlowa - opinia (1) Współpracujemy z agencją od lat w ramach działań marketingowo-reklamowych,... Galeria handlowa Sklep spożywczy - opinia (1) Skorzystaliśmy z pomocy przy wymyśleniu i wdrożeniu strategii na czas... Sklep spożywczy Eveline Cosmetics - opinia (1) Profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do klienta. Umiejętność pracy... Eveline Cosmetics Krzysztof Kloc - opinia (1) Bardzo kreatywni ludzie. Wszystkie ustalenia zrealizowane w 100%. Jeżeli... Krzysztof Kloc Perfumeria Quality Gdańsk - opinia (1) Agencja reklamowa You\'re Welcome zrealizowała dla mnie promocje butiku w... Perfumeria Quality Gdańsk Dagmara - opinia (1) Niezawodność, doświadczenie i kreatywność poparte rzetelnością - tak mogę... Dagmara Restauratorka (1) Zleciłam im stworzenie całej identyfikacji. Restaurację mam niestandardową... Bogusia Perfekcyjnie (1) Współpracujemy z tą firmą od lat, zrealizowaliśmy mnóstwo projektów. Wszystko... Jarek