Paweł - opinia (1) Dziękuję Pani Agnieszce za obsługę kupna kolejnej polisy. Na pewno jeszcze... Paweł Piotr P - opinia (1) Szybka i profesjonalna obsługa, polecam !!! Piotr P maciej - opinia (1) Wszystko super. Jak mówią , że zadzwonią to dzwonią. Jak się umawiają np. na... maciej
Mariola - opinia (1) Z usług Ucezpieczalni korzystamy od lat i pełna odpowiedzialnością możemy... Mariola Super obsługa (1) Bardzo polecam współpracę z ta firma miła atmosfera, wszystko załatwione jak... Adrian Polecam (1) Bardzo polecam współpracę z Panem Piotrem. Od lat ubezpiecza mnie prywatnie... Gosia Zadowolona klientka (1) Pan Piotr to profesjonalny i uprzejmy człowiek znający się na swoim fachu .... Klientka Profesjonalna i pewna opieka ubezpieczeniowa (1) Firma rzetelna, sprawnie działająca, agenci chętni do pomocy przy każdej... Ewelina Bardzo fajnie (1) Korzystam z usług pana Piotra od paru lat. Nigdy się nie zawiodłem. Kontakt... Tomek Pomoc po szkodzie (1) Podpisałem polise na moje auto z Panem Marcinem pół roku temu. 1,5 tygodnia... Marek Szybko, sprawnie i profesjonalnie (1) Miałem dzisiaj przyjemność skorzystać z usług Pana Piotra. Umowa (bardzo... Bolesław P. Polecam (1) Dzisiaj ubezpieczyłem firmę u pana Piotra. Duża wiedza, konkretne odpowiedzi... Bartek Gorąco polecam (1) Polecam tego agenta ubezpieczeniowego. Agent dojechał do mnie o czasie, cała... Gosia Jestem bardzo zadowolony (1) Współpracuję z Panem Marcinem już od kilku lat. Duża wiedza, wysoka kultura i... Krzysztof C. Polecam (1) Polecam Pana Piotra w każdej sprawie związanej z ubezpieczeniami (w PZU),... Paweł