Agentka4You

Ubezpieczenia Brokerzy

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego pawilon V-4

Alle Esz - ocena (2) Szybka i miła obsługa. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam Alle Esz Magda - ocena (1) Polecam serdecznie Magda Michał - ocena (2) Bardzo miła i fachowa obsługa profesjonalne doradztwo. Serdecznie polecam Michał
Ania - opinia (1) Profesjonalizm, uprzejmość, sympaytczna, zawsze doradzi, polecam odwiedzić... Ania Jakub - opinia (1) Pani Agnieszka to najlepsza Agenta jaką mialem przyjemnosc spotkac na swojej... Jakub sebastian - opinia (1) Agnieszka 4 you to nie tylo ubespieczenia ale i osoba która cie wysłucha i... sebastian Łukasz - opinia (1) Ogromna wiedza i doświadczenie - pełen profesjonalizm, a zarazem bardzo... Łukasz Damian - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z współpracy Damian Filip - opinia (1) Najlepsza Porównywarka :) szybko sprawdzone wiele firm i wybrana najlepsza Filip Antek - opinia (1) szybko i profesjonalnie, będę tu wracał Antek Ubezpieczenia (1) Polecam , miła obsługa i dobre ceny :) Marcin Polecam (1) Polecam z całego serca! Szybka i profesjonalna obsługa , uzyskałem odpowiedzi... Klient Polecam (1) Pani Agnieszka ma świetne podejście do klienta, ubezpieczylem u Pani zarówno... Jakub polecam (1) bardzo miła obsługa, super doradztwo, duży wybór ofert Iwona Janik SUPER (1) Bardzo profesjonalne podejscie do klienta,osoba dynamiczna i konkretna... quti1973 pełen profesjonalizm (1) Szybka , miła i konkretna obsługa. Polecam :) MS Pełen profesjonalizm (1) Pani Agnieszka wytłumaczyła mi wszystko dokładnie i pomogła załatwić... Wanda Profesjonalizm (1) Szybka, profesjonalnie przygotowana propozycja. Przystępnie wytłumaczone... Krzysiek Konkretnie i kompleksowo (1) Miła, konkretna i profesjonalna obsługa, a co najważniejsze można załwawtić... Ania Pol Super Obsługa (1) Potrzebowalem szybko ubezpeiczenie mieszkania do kredytu P.Agnieszka bardzo... quti