Polecam wszystkim (1) Zdecydowanie bardzo dobra obsługa, kompetentny właściciel, który skorygował... Borówka Wysoka jakość (1) Kuchnia marzeń . Wysoki standard wykonania , profesjonalna i fachowa obsługa... Piotr porazka (1) firma AGMA robi ludzi w balona, oszukuje i nie wywiazuje sie z umowy.Jest... ja
opinia-meble (1) U mnie z kolei wszystko wyglądało dobrze, jakość z najwyższej półki no i... Miro Jak wszędzie... (1) Na etapie uzgadniania wszystko jest cukierkowo. Kiedy zbliża się termin... Klient kiko - opinia (1) Bardzo ładnie wykonana zabudowa kuchni, starannie, bez fuszerki. Projekt... kiko opinia_ AGMA (1) Ciesze sie, że trafiłem do tego studia. Podejście do klienta naprawde na... Karol os. Kolorowe Klienci - opinia (1) Profesjonalna i życzliwa obsługa - dziękujemy Pani Magdo.Przede wszystkim... Klienci Naprawdę przyjazne Studio Mebli Kuchennych (1) W marcu zdecydowałam się na zabudowę kuchenną w studio AGMA. Przedstawiona... Magda art - opinia (1) Ciężko nawiązać współpracę, nastawienie na duży zysk, nie zawsze mający... art