Agnieszka Dobies - ocena

Stanowczo nie polecam.
Mam nieruchomość, którą sprzedaję jako osoba prywatna.
Jedna z agentek biura wyszła z zapytaniem, czy w sytuacji gdy jeden z jej klientów byłby zainteresowany to czy może umówić się na prezentację mieszkania. Zaznaczyła iż nie jest to zobowiązujące, umowa pośrednictwa ani współpraca nie miała mieć miejsca, jedynie sytuacja, w której miałaby klienta na podobne mieszkanie, wtedy podpisalibyśmy umowę. Wymagało to ode mnie zgody sms-owej. Zgodziłam się na powyższe warunki - ewentualny kontakt jeżeli klient z jej bazy byłby zainteresowany, nie wyrażałam zgody na używanie mojego mieszkania jako oferta biura.
6 dni póżniej, kompletnie przypadkowo natrafiłam na ogłoszenie tejże agentki na portalu przedstawiające MOJE mieszkanie, ze zmienionym nagłówkiem i opisem, z danymi agentki oraz ukradzionymi z mojego ogłoszenia zdjęciami, na które nałożono znak wodny biura - rażące naruszenie praw autorskich.
Po konfrontacji telefonicznej, agentka usunęła ogłoszenie twierdząc, że błąd popełnił dział marketingu. Po wystawieniu opinii na google biuro starało się telefonicznie przekonać mnie do jej usunięcia.
Brak profesjonalizmu, (...). Wstyd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak nadal mają taką sama taktykę. Do mnie też dzwoniła Pani, ale nie odesłałam smsa. Dzisiaj zadzwoniła kolejna osoba, a zaraz po niej telefon z poprzedniego numeru. Widać walka o klienta. Straszne to, człowiek nie ma zaufania do nikogo po takich akcjach. Normalne biura choć stawiają jasno sprawę i nie stosują dziwnych podejrzanych akcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Agnieszka Dobies - ocena

No właśnie też mam z tym biurem do czynienia w poniedziałek zobaczę co się wydarzy miał być klient miała być prezentacja wszystko odwołane sprawdzimy ale chyba nic się nie zmienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0