Agnieszka Dobies - ocena (3) Stanowczo nie polecam. Mam nieruchomość, którą sprzedaję jako osoba prywatna.... Agnieszka Dobies Jakub - ocena (1) Gorąco polecam usługi Alei Nieruchomości - sprzedałem przy pomocy agencji... Jakub Dariusz Wierzbicki - ocena (1) Dokonałem zakupu mieszkania w styczniu 2024. Transakcja przebiegła szybko i... Dariusz Wierzbicki
Jagoda - ocena (1) Bardzo dobra Agencja nieruchomości . Szczególnie polecam panią Emilię Halman.... Jagoda Agata Jasińska - ocena (1) Bardzo polecam współprace z Pania Emilia Halman. Bardzo zaangazowana i... Agata Jasińska Aleksander Kosicki - ocena (1) Ogromnie polecam współpracę z Panią Dianą. Profesjonalna obsługa i podejście... Aleksander Kosicki Iza Szypowska - ocena (1) Z ogromną przyjemnością i z całego serca polecam współpracę z Panią Dianą... Iza Szypowska Ania - ocena (1) Bardzo dziękuję za zaangażowanie i profesjonalną postawę pani Mariecie. Naszą... Ania Sylwana - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mariettą. Profesjonalne... Sylwana Grzegorz - ocena (1) Z czystym sumieniem mogę polecić agencję. Sprzedaliśmy mieszkanie wystawione... Grzegorz Serhii - ocena (1) Współpraca z Firmą Aleja Nieruchomości była dla mnie czystą przyjemnością.... Serhii Tomek - ocena (1) Bardzo dziękujemy Pani Anecie za wsparcie oraz zaangażowanie na każdym etapie... Tomek Dawid dobies - ocena (1) Współpraca z Panią Anetą to czysta przyjemność. Zawsze uśmiechnięta i otwarta... Dawid dobies Anna Gajewska - ocena (1) Niedawno kupiliśmy mieszkanie z biurem Aleja Nieruchomości, a właściwie z... Anna Gajewska Mateusz - ocena (1) Bardzo dobrze współpracowało się z Panią Aleksandrą, dobra komunikacja i... Mateusz Wioleta - ocena (1) Profesjonalnie, jesteśmy bardzo zadowoleni :) Wioleta Patrycja - ocena (1) Polecam pracę z biurem Aleja Nieruchomości, zostało mi ono polecone przez... Patrycja Magdalena Fiszek - ocena (1) Była to dla mnie pierwsza sprzedaż dlatego pomoc biura oraz przeprowadzenie... Magdalena Fiszek Sebastian - ocena (1) Polecam serdecznie i z czystym sumieniem , szukałem dość długo mieszkania pod... Sebastian Weronika - ocena (1) Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo sprawnie, opieka do samego końca... Weronika