Agregat prądotwórczy

Kto jest odpowiedzialny za prowizorķę elektryczna na czas budowy? PGE twierdzi, że inwestor i inwestor pokrywa w całości koszt przyłączenia prowizorycznego. Ich strona internetowa twierdzi co innego.
Koszt przyłączenia prowizorycznego elektryk wycenia mi na 4 tys zł. Nie opłaca się po prostu wziąć agregat pradotworczy i zaczekać na decyzję PGE dotycząca zasilania docelowego? Agregat wydaje się dwa razy tańszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas ta sama sytuacja. Wycena budowy prowizorki według warunków PGE 12-15 tys. Ponad 200 m do najbliższego punktu. Na przyłącze docelowe trzeba będzie dluuugo czekać bo obecnie umowy z ubiegłego roku nie zostały nawet przydzielone do podwykonawców.

Pozostają nam dwie opcje

Prąd od sąsiada - i moze byśmy się na to zdecydowali ale nie mamy w pobliżu sąsiadów i nie będziemy tak daleko ciągnęli przewodu

Agregat prądotwórczy i pewnie pójdziemy w tym właśnie kierunku. Porównywalismy ceny i pewnie kupimy w Leroy Merlin, przekalkulowaliśmy sobie wszystko i cenowo wyjdzie nam najtaniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie to nie wiem czy warto mieć taki sprzęt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z praktycznego punktu widzenia oczywiście że bardziej opłaca się kupić agregat. jest to jednorazowy koszt i on się jeszcze w przyszłości przyda, warto taki mieć. ja swój kupiłem w Tim.pl, mam tutaj konto firmowe to mam zawsze jakieś fajne okazje cenowe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie to na gospodarstwie takie coś się na pewno przyda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przeprowadzka (5 odpowiedzi)

Może ktoś z Was korzystał z firm zajmujących się przeprowadzkami i ma doświadczenie w tym...

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2